• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Aeraatorid ja kobestid

Aeraatorite ja kobestide osakond hõlmab lisaseadmeid, mis võimaldaksid muru eest korralikult hoolitseda, sest hästi hooldatud haljasala nõuab rohkem pingutusi kui ainult niitmine, kastmine ja väetamine. Vaadake ise, milliseid eeliseid õhutamine ja armistumine teie murule toob. Allpool saadaval olevad tooted parandavad teie muru seisundit märkimisväärselt ja nähtavalt.

Aeraatorid on mitmesuguse kuju ja kujuga tööriistad, mis on mõeldud rohu varustamiseks rohkema hapnikuga. See juhtub tänu väga lihtsale toimingule - mulla läbitorkamisele ja kobestamisele, mis võimaldab rohkemal hapnikul mulda tungida ja juurteni jõuda. See lihtne meede parandab rohu seisundit, võimaldab sellel levida, tugevaid juuri areneda ja vähendab seenhaiguste riski. Turul on palju erinevaid aeraatoreid - pikkade piidega kahvlite kaevamisest spetsiaalsete aeraatorijaladeni, mis võimaldavad teil muruplatside eest hoolitsemise kombineerida aias jalutuskäiguga. Muu hulgas leiate meie poest Targetist suurepärase vedelmuru aeraatori Target. Tänu sellele tootele õhutate muru ... kastmise ajal. Esitletud vedel aeraator hoiab ära ka rohu muljumise. Pinnakatte eemaldamiseks on tavaliselt vaja muru kohendada. See meetod hõlmab muru tükeldamist ja kobestatud rohu mehaanilist eemaldamist. Meie funktsionaalsed tööriistad hõlbustavad märkimisväärselt seda aeganõudvat protsessi. Proovige neid ja vaadake ise!

Kutsume teid regulaarselt meie pakkumist kontrollima. Tegime kõik endast oleneva, et pakkuda oma klientidele uuenduslikke ja tõestatud aianduse uuendusi ning laiendada oma pakkumist regulaarselt esmaklassiliste toodetega. Meie aiapoest saate osta aeraatoreid ja kobestiid erakordselt konkurentsivõimelise hinnaga ning taskukohase ja kiire kojuveo. Kutsume teid sisseostureisile rahulolugarantiiga!