Alt Kategoriler

Taze soğan

Taze soğan, bahçe online mağazamızda zengin, üstün kaliteli ürünleri garanti eden en iyi, en verimli çeşitler olarak sizi bekliyor. Nakliye için mükemmel şekilde hazırlanmış eşit boyutta ve şekilli, sağlıklı ampuller satıyoruz. Bu alt kategori, vitamin ve diğer besinlerle dolu büyük, lezzetli soğan üretecek beyaz, sarı ve kırmızı taze soğan çeşitlerini kapsar.

Yeni başlayanlar için, eşsiz üretkenlik ve uzun depolama ömrü için değerli "Stuttgarter" taze soğan sunuyoruz. Büyük, beyaz soğanların zengin mahsullerini yetiştirmek istiyorsanız, son derece yumuşak tadı ile "Kartopu" soğan fideleri satın alın. Güzel, kıpkırmızı "Kırmızı Karmen" soğan, tatlı tuzlu tadı ile göz kamaştırır ve mükemmel salata dekorasyonunu oluşturur. Bu çeşitliliği soğan soğanlarından da yetiştirebileceğinizi biliyor muydunuz?

Gördüğünüz gibi, seçim geniş - evinizde sebze bahçenizde zengin mahsullerin tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeyi mağazamızda bulacaksınız. Taze soğan erken, önemli miktarda soğan verimini garanti eder ve tüm mevsim boyunca bol miktarda chives yetiştirmenizi sağlar. Taze soğan ampulleri uygun fiyatlarla ve çevrimiçi bahçe pazarımızda üstün kaliteli ve hızlı, eşit büyüme garantisi ile mevcuttur.

Fidelerimiz ve soğanlarımız, her zaman memnuniyet garantisi ile alışveriş yapmanıza izin veren kanıtlanmış yerli satıcılar tarafından sağlanmaktadır. Hızlı eve teslim hem paradan hem de zamandan tasarruf ederken, geniş bir soğan soğanı çeşitleri için rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve bugün hayalinizdeki sebze bahçesini geliştirmeye başlayın!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor