Fransızca Fasulye Tohumları

Online mağazamızda birçok farklı Fasulye çeşidi çeşidi bulunmaktadır. Bunlar, yüksek kaliteyi temsil eder ve uygun yetiştirme koşullarında yüksek verim sağlayan ürünler sağlayan iyi çimlenebilirlik gösterir.

Baklaların alışkanlığı, büyüklüğü, şekli ve rengi veya hastalıklara karşı direnci bakımından farklılık gösteren bir çeşit çeşit bolluk arasından seçim yapabilirsiniz. Biz sarı, yeşil, mor veya kırmızı Fransızca fasulye tohumları sunuyoruz. Hepsini denemek isteyenler için farklı renkte çeşitler seçmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca geniş, eşit derecede lezzetli bakla üreten produces romano “tipi fasülyeyi denemelisiniz. Mor çiçekler ve uzun, geniş bakla ile “Mamutina” çeşitliliği ve mükemmel, lezzetli bakla taşıyan “Goldmarie” çeşidinde özellikle tavsiye edilir. Ekolojiye önem veriyorsanız, kimyasal kontrol ajanları veya yapay gübreler kullanılmadan üretilmiş sertifikalı organik tohumları seçin.

Bahçe mağazamızda bulunan tohumlar, yalnızca kalitesini garanti eden kanıtlanmış tedarikçilerden gelir. Yaz aylarında lezzetli, sağlıklı baklaların tadını çıkarmak için favori çeşitlerinizi seçin. Düşünmeye gerek yok, Fransız fasulyesi zengin bir C vitamini kaynağı, özümseyebilen proteinler, fosfor, kalsiyum ve lif. Fasulye tüketimi, osteoporozu önleyen kemiklerden kaynaklanan kalsiyum kaybını sınırlar.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor