Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Французька квасоля

У нашому інтернет-магазині є насіння багатьох сортів квасолі. Вони мають високу якість і демонструють хорошу схожість, що забезпечує високу урожайність в звичайних для неї умовах вирощування.

Ви можете вибрати з безлічі різновидів, які відрізняються за способом вирощування, розміром, формою і кольором стручків, а також стійкістю до хвороб. Ми пропонуємо насіння жовтої, зеленої, фіолетової або червоної квасолі. Для тих, хто хотів би їх спробувати всю гаму, рекомендуємо добірку різноманітних кольорів. Слід також спробувати тип «романо», він має широкі та смачні стручки. Особливо рекомендується сорт «Мамутіна» з пурпуровими квітками і довгими, широкими стручками, а також сорт «Голдмарі», який має відмінні, смачні стручки. Якщо ви дбаєте про екологію, вибирайте сертифіковане органічне насіння, яке вироблене без використання хімічних засобів контролю та штучних добрив.

Насіння, доступне в нашому садовому магазині, виключно від перевірених постачальників, що забезпечує їх якість. Виберіть свій улюбений сорт, щоб насолодитися смачними, здоровими стручками влітку. Не треба замислюватися, квасоля є багатим джерелом вітаміну С, добре засвоюваних білків, фосфору, калію і клітковини. Споживання бобів обмежує втрати кальцію з кісток, що перешкоджає остеопорозу.

У цій категорії немає товарів