Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння брокколі та цвітної капусти

Поруч з квітами у Вашому саду можуть вирости й інші різнокольорові суцвіття, якщо Ви захочете купити насіння цвітної капусти. Ви можете вільно вибирати з багатьох сортів, які виробляють барвисті суцвіття у відтінках білого, зеленого або фіолетового. Всі насіння, доступні в нашому інтернет-магазині, мають високу якість і мають хорошу схожість, оскільки вони походять тільки від перевірених виробників.

Ми пропонуємо широкий вибір сортів цвітної капусти в нашому магазині, який не повинен створювати особливих проблем при вирощуванні, хоча ця рослина не належить до легко культивованих овочів. Ми рекомендуємо сорт „Di Sicilia purple”, який має фіолетові головки з смачним смаком. Будь ласка, ознайомтеся з „Romanesco natalino” з зеленими декоративними головками, які нагадують поєднання брокколі та цвітної капусти на смак. Ранній сорт «Робер», який можна вирощувати як на полі, так і під покриттям, також варто врахувати. Цвітна капуста належить до легше засвоюваних і низькокалорійних овочів. Він містить багато вітамінів, білків, мінералів і сухої речовини. Ви можете включити його в дитячу дієту і подати її хворим. Його можна приготувати різноманітними способами - вареними і обсмаженими в хлібних крихтах або запеченим в пирогах, супами і салатами.

Ми рекомендуємо висівати капусту з різними кольорами головок, які прикрасять ваш сад і нададуть Вам чудовий смак і поживну цінність влітку і на початку осені.

35.64 59.36
Акція завершується
35.64 59.36
Акція завершується
-40%
42.91 71.55
Акція завершується
-40%
126.82 211.36
Акція завершується
-40%
126.82 211.36
Акція завершується
Цвітна капуста - набір насіння 3 рослинних сортів рослин - -40%
309.64 516.00
Акція завершується