• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Brokoļu un ziedkāpostu sēklas

Atklājiet krāšņu krāsu pasauli tieši jūsu dārzā ar mūsu izcilajām Brokoļu un ziedkāpostu sēklām. Mēs piedāvājam rūpīgi atlasītu sēklu klāstu, kas ražo krāšņus ziedus balto, zaļo un violetā toņu gammā. Visas mūsu tiešsaistes veikalā pieejamās sēklas nāk no uzticamiem ražotājiem un ir augstākās kvalitātes, garantējot lielisku dīgšanas spēju.

Ziedkāpostu audzēšana var šķist izaicinoša, taču mūsu klāsts to jums padara vieglāku. Mūsu veikalā jūs atradīsiet šādas šķirnes kā "Di Sicilia Purple", kas pazīstama ar savām skaistajām violetajām galvām un garšīgu smaržu. Nepalaidiet garām "Romanesco Natalino", kas piedāvā zaļas dekoratīvās galvas ar brokoļu un ziedkāpostu garšas apvienojumu. Tiem, kuri meklē daudzpusību, agrīnā šķirne "Rober", kas var augt gan laukā, gan aizsegumā, ir noteikti jūsu apsvēruma vērta. Ziedkāposts ne tikai ir viegli sagremojams un kaloriju ziņā nabadzīgs, bet arī bagāts ar vitamīniem, olbaltumvielām, minerālvielām un šķiedrvielām. Tas ir lielisks papildinājums bērnu uzturam un arī labvēlīgs slimniekiem. No tā var pagatavot dažādos veidos - vārīt un apberzt ar sviestā ceptām maizes drupām vai iekļaut pīrāgos, zupās un salātos.

Pievienojiet krāsu un uzturvērtību savam dārzam šajā vasarā un agrā rudenī. Mēs jūs mudinām mēģināt sēt Brokoļu un ziedkāpostu sēklas ar dažādu galvu krāsām. Ne tikai tās padarīs jūsu āra telpu spilgtāku, bet arī kalpos kā barības vielu bagāta našķis jums un jūsu ģimenei.

0.98 1.63
Akcijabeidzas
-40%
1.08 1.80
Akcijabeidzas
-40%
1.18 1.97
Akcijabeidzas
-40%
3.24 5.40
Akcijabeidzas
Ziedkāposti - 3 augu augu šķirņu sēklu komplekts -  - sēklas -40%
8.52 14.19
Akcijabeidzas