• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Brokkoli ja lillkapsa seemned

Lillede lähedal oma aias võivad kasvada muud värvilised õied, kui investeerite lillkapsasse. Teil on vabadus valida paljude erinevate sortide hulgast, mis toodavad värvilisi õisikuid valge, rohelise või lilla toonides. Kõik meie e-poes saadaval olevad seemned on kvaliteetsed ja neil on hea idanevus, sest need on pärit ainult tõestatud tootjatelt.

Pakume laias valikus lillkapsa sorte meie kaupluses, mis ei tohiks kasvatamisel palju probleeme tekitada, kuigi see taim ei kuulu kergesti kasvatatavate köögiviljade hulka. Soovitame „Di Sicilia lilla” sorti, mis toodab maitsva maitsega lillapead. Palun vaadake „Romanesco natalino“ roheliste dekoratiivpeadega, mis meenutavad brokoli ja lillkapsa maitse kombinatsiooni. Tasub arvestada ka varajase sordiga „Rober”, mida võiks kasvatada nii põllul kui ka kaanel. Lillkapsas kuulub kergemini seeditavate ja madala kalorsusega kapsa köögiviljadesse. See sisaldab palju vitamiine, valke, mineraale ja kuivaineid. Peaksite selle lisama laste toitumisse ja seda ka haigele. Seda saab valmistada mitmesugustel viisidel - keedetud ja puistatakse võiga leivapuru või pirukates, suppides ja salatites.

Soovitame külvata erinevaid lillevärve, mis kaunistavad teie aeda ja annavad teile suurepärase maitse ja toiteväärtuse suvel ja varasügisel.