Brokoli ve Karnabahar Tohumları

Bahçenizdeki çiçeklerin yakınında karnabahar tohumlarına yatırım yapmanız koşuluyla diğer renkli çiçekler de büyüyebilir. Beyaz, yeşil veya mor tonlarında renkli salkım üreten birçok farklı çeşit arasından seçim yapmakta özgürsünüz. Online mağazamızda mevcut olan tüm tohumlar yüksek kalitededir ve sadece kanıtlanmış üreticilerden geldiklerinden, iyi çimlenebilirlik gösterirler.

Mağazamızda, ekimde fazla sorun yaratmaması gereken, bu bitki kolayca yetiştirilen sebzelere ait olmasa da, çok çeşitli karnabahar çeşitleri sunuyoruz. Tuzlu tadı olan mor başlar üreten “Di Sicilia mor” çeşitlerini öneriyoruz. Brokoli ve karnabahar kombinasyonunu andıran yeşil süs başlı "Romanesco natalino" yu tadabilirsiniz. Hem tarlada hem de örtüler altında yetiştirilebilecek erken bir çeşitlilik olan “Rober” da dikkate değer. Karnabahar, kolay sindirilebilir ve düşük kalorili lahana sebzelerine aittir. Bol miktarda vitamin, protein, mineral ve kuru madde içerir. Çocukların diyetine dahil etmeli ve hastaya da servis etmelisiniz. Çeşitli şekillerde hazırlanabilir - tereyağlı ekmek kırıntıları veya turtalar, çorbalar ve salatalarla kaynatılıp serpilir.

Bahçenizi süsleyecek farklı baş renklerine sahip ekim karnabaharlarını tavsiye ediyoruz ve size yazın ve sonbaharın başlarında büyük bir tat ve besin değeri sağlıyoruz.

39.20 65.30
Promosyon biter
-40%
47.20 78.70
Promosyon biter
Karnabahar - 3 sebze bitki çeşidi tohumları kümesi - -40%
340.60 567.60
Promosyon biter