• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Namų ir sodo dekoras

Namų ir sodo dekoracijos, kurias galite įsigyti mūsų parduotuvėje, atvers jums naujas galimybes interjero, terasos ir balkono apdailai. Ar jus domina stilingas žvakidė, žibintas ar dekoratyvinis augalų pakabinimo kabykla? Pažiūrėkite, ką dar galime jums pasiūlyti.

Kiekvienas sodininkas, įskaitant tuos, kurie turi mini balkoną, žino, kad žalia aplinka yra geriausia vieta atsipalaiduoti šiltomis vasaros naktimis. Žibintai ir degtukai skyrius siūlo kūrybinius sprendimus, kurie padarys vakarienę lauke dar malonesnę. Norėdami atsikratyti erzinančių uodų, užsisakykite uodų atgrasantį žibintą iš BROS arba LED vabzdžių žudiką. Ar yra žvakės šviesos mėgėjų? Įsigykite praktišką, lengvą ir stabilų baltą ar auksinę žvakidę. Jei norite dar daugiau šviesos, turime jums stovinčią bambukinę degimo žibintą. Taip pat mūsų parduotuvėje rasite "Flamit" lempų ir žibintų aliejų už prieinamą kainą ir keičiamas degtukų virves. Jei norite papuošti savo poilsiavietę gėlių dekoracijomis, investuokite į dekoratyvinį kabinamųjų puodelių laikiklį (ypač rekomenduojame modelį "Akant"). Mėgstate sudaryti puokštės? Užsisakykite apvalią ikebanos dubenį arba dekoratyvinį Rukola puodą. Joje galite auginti Jericho rožę - tikrą sodininkystės retumą, žinomą kaip dinozaurų augalas. Šį augalą mūsų parduotuvėje gausite už labai konkurencingą kainą! Paverskite savo balkoną prieglauda skrendantiems lankytojams žiemą. Funkcinius ir prieinamus sprendimus rasite Paukščių nameliai ir Paukščių šėryklų kategorijose. Taip pat siūlome dekoratyvinį akmenį įvairių skersmenų - patikrinkite mūsų baltų ir geltonų smėlio pasiūlymą. Galbūt jums reikės ir naujo Kalėdų eglutės stovo arba Kalėdų eglutės dėžutės, todėl aplankykite Kalėdų subkategoriją ir pažiūrėkite, ką dar turime jums!

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite naudingus, praktiškus priedus ir unikalius namų ir sodo dekoravimo įkvėpimus. Neabejokite, investuokite į aukščiausią kokybę ir sutaupykite dėka mūsų konkurencingų kainų. Šiltai kviečiame apsipirkti!

2.98
3.06
3.06
3.24
3.41
3.45
3.45
3.45
3.45
3.45
3.45
3.45
3.45
3.45
3.45
3.86