Ev ve bahçe dekoru

Mağazamızda bulunan ev ve bahçe dekorasyonları, iç mekan, teras ve balkon düzenlemelerinde gözlerinizi yeni olanaklara açacaktır. Şık bir mumluk, fener veya bitki kapları için dekoratif bir askı sizi ilgilendirir mi? Size başka neler sağlayabileceğimize bakın.

Dahil olan mini, balkon versiyonuna sahip olan her bahçe sahibi, yeşil ortamın sıcak yaz gecelerinde en iyi dinlenme yeri olduğunu bilir. Lambalar ve el fenerleri bölümü, açık hava akşam yemeğini daha da eğlenceli hale getirecek yaratıcı çözümler sunar. Dırışık sivrisinek sürülerinden kurtulmak için, Sivrisinek kovucu feneri BROS'tan veya LED böcek zapperinden sipariş edin. Mum ışığında hayran var mı? Pratik, hafif ve sağlam Küçük beyaz veya altın mumluk alın. Daha fazla ışık isterseniz, sizin için ayakta duran bir Bambu meşalemiz var. Ayrıca Flamit lamba ve el feneri yağını uygun bir fiyata ve mağazamızda değiştirilebilir el feneri fitillerini bulacaksınız. Bununla birlikte, rahatlama noktanızı çiçek dekorasyonları ile süslemek istiyorsanız, sepetleri asmak için süs askısına yatırım yapın (özellikle Akant modelini öneririz). Buketleri bestelemek ister misiniz? Yuvarlak ikebana kabını veya dekoratif Rukola kabı - kabını sipariş edin. İçinde dinozor bitkisi olarak da bilinen gerçek bir bahçe ziyafeti olan Jericho'nun gülünü yetiştirebilirsiniz. Bu tesisi mağazamızda çok rekabetçi bir fiyatla elde edeceksiniz! Kış boyunca ziyaretçilerinizi uçurmak için balkonunuzu iltica haline getirin. Birdhouses ve Bird feeders kategorilerinde fonksiyonel ve uygun fiyatlı çözümler bulunur. Ayrıca çeşitli kalibrelerde dekoratif taş sunuyoruz - beyaz ve sarı çakıl teklifimizi inceleyin. Ayrıca yeni bir Noel ağacı standına veya Noel ağacı kasasına ihtiyacınız olabilir, bu yüzden lütfen Noel alt kategorisini ziyaret edin ve bizde sizin için stokta ne var?

Faydalı, pratik aksesuarları ve eşsiz ev ve bahçe dekorasyon ilhamlarını online mağazamızda bulabilirsiniz. İki kere düşünmeyin, en yüksek kaliteye yatırım yapın ve rekabetçi fiyatlarımız sayesinde tasarruf edin. Sizleri bir alışveriş turuna davet ediyoruz!