• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kodu ja aia sisekujundus

Majas ja aia kaunistused, mida saate meie poest osta, avavad teile uued võimalused sisekujunduses, terrassil ja rõdul. Kas olete huvitatud stiilsest küünlahoidjast, laternast või dekoratiivsest poti riputist? Vaadake, mida veel saame teile pakkuda.

Iga aiaomanik, kaasa arvatud need, kellel on mini rõdu versioon, teab, et roheline ümbrus on parim lõõgastuskoht soojadel suveöödel. Lampide ja tõrvikute osakond pakub loomingulisi lahendusi, mis muudavad õhtusöögi vabas õhus veelgi nauditavamaks. Et vabaneda tüütutest sääseparvedest, tellige sääskede peletamise latern BROS-lt või LED putukate tõrjevahend. On küünla valguse fänne? Ostke praktiline, kerge ja stabiilne väike valge või kuldne küünlahoidja. Kui soovite veel rohkem valgust, on meil teile pakkuda seisev bambusest tõrvik. Leiate ka Flamiti lambi ja tõrvikuõli taskukohase hinnaga ning vahetatavad tõrviku vaigud meie poest. Kui soovite aga oma lõõgastuskohta ehtida lilledega, investeerige dekoratiivsesse riputisse riputatavatele korvidele (soovitame eriti Akanti mudelit). Kas teile meeldib kimpe seada? Tellige ümar ikebana kauss või dekoratiivne Rukola pott. Selles saate kasvatada Jeruusalemma roosi - tõelise aiandusharulduse, mida tuntakse ka dinosauruse taime nime all. Selle taime saate meie poest väga konkurentsivõimelise hinnaga! Muutke oma rõdu talvel lendavate külaliste varjupaigaks. Funktsionaalsed ja taskukohased lahendused leiate linnu pesakastide ja toidumajade kategooriatest. Pakume ka dekoratiivset kivi erineva läbimõõduga - vaadake meie valget ja kollast killustiku pakkumist. Võib-olla vajate ka uut jõulupuu alust või jõulupuu ümbrist, seega külastage jõulude alamkategooriat ja vaadake, mida veel meil teile varuks on!

Meie veebipoest leiate kasulikke, praktilisi tarvikuid ja unikaalseid majapidamis- ja aiakaunistuse ideid. Ärge mõelge kaks korda, investeerige parimasse kvaliteeti ja säästke tänu meie konkurentsivõimelistele hindadele. Kutsume teid südamest ostureisile!