• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mājas un dārza dekors

Mājas un dārza dekorācijas, ko jūs varat iegādāties mūsu veikalā, atklās jums jaunas iespējas interjera, terases un balkona noformēšanā. Vai jūs būtu ieinteresēts stilīgā svecētājā, lukturītī vai dekoratīvajā podu turētājā? Uzziniet, ko vēl mēs varam piedāvāt jums.

Katrs dārza īpašnieks, ieskaitot tos, kam ir mini balkona versija, zina, ka zaļā vide ir labākā atpūtas vieta siltās vasaras naktīs. Lampu un lukturu nodaļā piedāvā radošus risinājumus, kas padarīs ēdināšanu brīvā dabā vēl patīkamāku. Lai atbrīvotos no kaitinošajiem odu mākoņiem, pasūtiet odu aizbaidīšanas lukturīti no BROS vai LED kukaiņu iznīcinātāju. Vai ir sveču gaismas fanu? Iegādājieties praktisko, vieglo un stabilu mazo balto vai zelta krāsas svecētāju. Ja jūs vēlaties vēl vairāk gaismas, mums ir stāvošs bambusa lukturītis jums. Jūs arī atradīsit Flamit lampu un lukturu eļļu par pieņemamu cenu un maināmas lukturu svilpes mūsu veikalā. Ja jūs vēlaties rotāt savu atpūtas vietu ar ziedu dekorācijām, ieguldiet rotājumā pakāramām grozam (mēs īpaši iesakām Akant modeli). Vai jums patīk veidot pušķus? Pasūtiet apaļo ikebana trauku vai dekoratīvo Rukola podu. Tajā jūs varat audzēt Jeriho rozi - patiesu dārzkopības retumu, ko sauc arī par dinozauru augu. Šo augu jūs iegūsit par ļoti konkurētspējīgu cenu mūsu veikalā! Pārveidojiet savu balkonu par patvērumu lidojošiem apmeklētājiem ziemā. Funkcionāli un pieejami risinājumi ir pieejami Putnu mājiņu un Putnu barotavu kategorijās. Mēs arī piedāvājam dekoratīvos akmeņus dažādos izmēros - pārbaudiet mūsu baltā un dzeltenā grants piedāvājumu. Jums var būt nepieciešams arī jauns Ziemassvētku eglītes statīvs vai Ziemassvētku eglītes apvalks, tāpēc apmeklējiet Ziemassvētku apakškategoriju un skatieties, ko vēl mums ir krājumā!

Mūsu tiešsaistes veikalā atradīsiet noderīgus, praktiskus piederumus un unikālas mājas un dārza dekorēšanas idejas. Nedubultojiet, ieguldiet labākajā kvalitātē un ietaupiet ar mūsu konkurētspējīgajām cenām. Mēs sirsnīgi aicinām jūs uz iepirkšanās tūri!