• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Ozdobný kameň

Ak hľadáte nápady na usporiadanie záhrad, objednajte si ozdobný kameň v našom obchode. Získate kamenný štrk, piesok a kamienky rôznych kalibrov za prijateľné ceny tu. Skontrolujte zoznam dostupných farebných možností uvedených nižšie.

Ozdobný kameň nie je len štýlový ornament, ale aj skvelý spôsob ochrany hraníc a ciest pred burinou. Štrk a kamienky zabezpečujú dlhodobý, krásny vizuálny efekt a šetria vám úsilie potrebné na pravidelné burenie. Pozrite sa na výber! Biely štrk ponúka eleganciu, ktorú nemôže porovnávať žiadny iný kameň. Malé, čisté biele skaly a kamienky sú zárukou ideálneho výsledku. Ak snívate o takejto upravenej hranici, objednajte zrnitosť 4 - 10 mm bieleho mramoru v baleniach po 5 kg s dostupným doručením do domu. Ak plánujete pokryť cesty a medzery medzi okrasnými kríkmi a stromami štrkom, objednajte štrk Coral red Rosa Corallo 12-16 mm alebo štrk Yellow Giallo Mori 12-16 mm. Jemné farby ohromne harmonizujú zelenú trávu a lístie rastlín a podčiarkujú kvetinové farby.

Ak kupujete ozdobný kameň v našom záhradnom obchode online, môžete si byť istí, že dostanete kameň správneho kalibru, podobného priemeru a sýtej farby. Kameň ponúkame iba od renomovaných výrobcov (napr. Planta), a preto môžeme zaručiť ich kvalitu. Objednajte si tovar a využite cenovo dostupné domáce doručenie, aby ste ušetrili čas a nemuseli prepravovať ťažké balenia. Nakupovanie sa v našom obchode premení na skutočné potešenie a pohodlie - pozrite sa ešte dnes!