Alt Kategoriler

Ürün filtreleri

Fiyat

Hercai Menekşe tohumları

Bahçe mağazamız bahçe hercai menekşe tohumları, bu sevilen ve sevilen bahçe çiçekli bitkileri sunmaktadır. Stokta çiçeklerinin büyüklüğü, rengi ve şekli bakımından farklılık gösteren çok sayıda çeşidimiz var. Bu seçimi dikkatlice yapın ve bahçenizi veya balkonunuzu dekore etmek için favori bahçe homo çeşitlerinizi seçin. Bunları karıştırabilir ve sınırda veya saksılarda muhteşem çiçek aranjmanları oluşturabilirsiniz.

Bahçe Hercai Menekşe gökkuşağının hemen hemen tüm renklerinde gelir ve çiçekleri unicolour veya bicolour olabilir. Siyah veya koyu mor yaprakları olan „Black King” kesinlikle dikkatinizi çekecek. Beyaz ve siyah çiçek açan "Silverbride" çeşitliliği ile bir çiçek yatağında uyum sağlar. “Rokoko Germania Exclusiv Mischung” aynı zamanda dikkatinizi çekebilir. Bu çeşitlilik, kıvrımlı yapraklarıyla çok renkli çiçekler üretir ve kesinlikle diğer bahçe menekşelerinden öne çıkar. Ayrıca çiçek yatağınızı parlak, renkli bir halıya dönüştürecek „Liebesduett”, „Lord Beaconsfield”, „Orange Sun”, „Celestial Blue” ve „Orange Violet” çeşitlerini öneriyoruz. Hercai menekşe çiçek açan bitkileri ilkbahardan yaz başlarına kadar gözlerinizi mutlu edecektir.

Online mağazamızda bulunan tüm bahçe homo tohumları, sadece tanınmış üreticilerin ürettiği için yüksek kalite ve çimlenme kapasitesi ile ön plana çıkmaktadır. İnanmayacak mısın? Favori çeşitlerinizi seçin ve deneyin. Bahçe hocalarımıza aşık olacağınızdan eminiz!