• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Subkategorijos

Produktų filtrai

Kaina

Našlaičių sėklos

Mūsų sodo parduotuvėje siūlomos sodo pansies sėklos, populiarūs ir mylimi sodo žydintys augalai. Mes turime daug veislių, kurios iš esmės skiriasi nuo jų gėlės dydžio, spalvos ir formos. Atidžiai perskaitykite šį pasirinkimą ir pasirinkite savo mėgstamą sodo paviljono veislę, kad papuoštumėte sodą ar balkoną. Jūs galite maišyti ir sukurti pasakų gėlių puokštes ant sienos ar puodų.

Sodo pansies ateina beveik visose vaivorykštės spalvose, o jų gėlės gali būti vienakalvės arba dvigubos. „Black King“ veislė su juodais arba tamsiai violetiniais žiedlapiais neabejotinai atkreips jūsų dėmesį. Jis harmonizuoja gėlių lovoje su „Silverbride“ veisle, gaminančia baltą ir juodą žydėjimą. „Rokoko Germania Exclusiv Mischung“ taip pat gali pagauti jūsų akis. Ši veislė gamina įvairiaspalves žydes žiedlapiais ir neabejotinai išsiskiria iš kitų sodo pansies. Taip pat rekomenduojame „Liebesduett“, „Lord Beaconsfield“, „Orange Sun“, „Celestial Blue“ ir „Orange Violet“ veisles, kurios jūsų gėlių lovą paverstų ryškiu, spalvingu kilimu. Sodo brangakmenių žydėjimas patiks jūsų akis nuo pavasario iki vasaros pradžios.

Visos mūsų internetinėje parduotuvėje prieinamos sėklų sėklų sėklos išsiskiria aukštos kokybės ir daigumo pajėgumais, nes jos gaminamos tik iš žinomų gamintojų. Jūs netikite? Pasirinkite mėgstamas veisles ir išbandykite jas. Esame tikri, kad įsimylėsite mūsų sodo pansies!

-40%
1.89 3.15
Pasiūlymas baigiasi
-40%
1.56 2.59
Pasiūlymas baigiasi
-40%
1.66 2.77
Pasiūlymas baigiasi