• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina

Našlaičių sėklos

Naršykite mūsų Našlaičių sėklų pasirinkime, populiaruose ir mylimuose gėlių augaluose, kurie puikiai tiks jūsų sode ar balkone. Siūlome platų įvairių rūšių asortimentą, kiekvienas iš jų yra unikalus pagal žiedų dydį, spalvą ir formą. Peržiūrėkite šią atidžiai atrinktą kolekciją ir pasirinkite savo mėgstamiausias Našlaičių sėklas, kad sukurtumėte nuostabias gėlių kompozicijas gėlynuose ar vazonuose.

Mūsų sodų našlaičiai puikuojasi neįtikėtinu spalvų spektru—beveik kiekviena vaivorykštės spalva yra atstovaujama. Pasirinkite iš vienspalvių ar dvispalvių žiedų, kad atitiktų jūsų estetiką. "Black King" veislė, su savo žavingais juodais ar tamsiai violetiniais žiedlapiais, tikrai patrauks jūsų dėmesį. Ji puikiai derasi gėlių lovoje su "Silverbride" veisle, žinoma dėl savo elegantiškų juodai baltų žiedų. Jei ieškote kažko dar išskirtinesnio, "Rokoko Germania Exclusiv Mischung" pasižymi sulenktomis, įvairiaspalvėmis žiedlapiais ir aiškiai išsiskiria iš kitų sodų našlaičių. Be to, nepamirškite mūsų rekomendacijų, tokių kaip "Liebesduett," "Lord Beaconsfield," "Orange Sun," "Celestial Blue" ir "Orange Violet," kurios pavertys jūsų gėlių lovelį ryškia, spalvinga paklode. Tikėkitės žydėjimo nuo pavasario iki ankstyvos vasaros.

Visos mūsų Našlaičių sėklos yra aukščiausios kokybės ir pasižymi puikiais daigumo rodikliais, nes jos gaunamos tik iš pripažintų gamintojų. Vis dar skeptiškas? Pasirinkite savo mėgstamiausias veisles ir patirkite stebuklą patys. Esame tikri, kad pamilsite mūsų sodų našlaičius!