Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Панси насіння

Наш садовий магазин пропонує насіння садових братків, тих популярних і улюблених садових квіткових рослин. У нас є велика кількість сортів на складі, які відрізняються головним чином за розміром, кольором і формою їх квіток. Перегляньте цей вибір ретельно і виберіть свій улюблений сорт садової братки, щоб прикрасити свій сад або балкон. Ви можете змішувати їх і створювати казкові квіткові композиції на кордоні або в горщиках.

Садові братки приходять практично у всі кольори веселки, а їхні квіти можуть бути однобарвними або двокольоровими. Різноманітність «чорного короля» з чорними або темно-фіолетовими пелюстками обов'''язково приверне вашу увагу. Він гармонізує на клумбі з сортом „Silverbride”, який виробляє біло-чорне цвітіння. „Rokoko Germania Exclusiv Mischung” також може впасти в очі. Цей сорт виробляє різнокольорові цвітіння з завиваються пелюстками і однозначно виділяється з інших садових братків. Ми також рекомендуємо сорти «Liebesduett», «Lord Beaconsfield», «Помаранчеве сонце», «Небесне блакитне» та «Помаранчева фіалка», які перетворять ваше квітництво у яскравий, барвистий килим. Цвіте садових братків сподобається вам з весни до початку літа.

Всі насіння садових братків доступні в нашому інтернет-магазині виділяються високою якістю і проростанням, тому що вони походять тільки від відомих виробників. Ви не повірите? Виберіть свої улюблені сорти і спробуйте їх. Ми впевнені, що ви полюбите наших садових братків!