• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Aedkannike seemned

Meie aiakauplus pakub aiapõldude seemneid, neid populaarseid ja armastatud aiaõistaimi. Meil on suur hulk sorte, mis varieeruvad peamiselt oma lillede suuruse, värvi ja kuju poolest. Minge läbi selle valiku hoolikalt ja valige oma aia või rõdu kaunistamiseks oma lemmik aiakaunistus. Te võite segada neid ja luua oma piiril või potis vapustavaid lillepakkumisi.

Aiakaubad tulevad peaaegu kõigis vikerkaarevärvides ja nende lilled võivad olla ühevärvilised või kahekihilised. „Black King” sort, millel on mustad või tumepunased kroonlehed, tõmbab kindlasti teie tähelepanu. See ühtlustab lillepeenarde „Silverbride” sordiga, mis toodab valget ja mustat õitsemist. „Rokoko Germania Exclusiv Mischung” võib ka teie silma paista. See sort pakub mitmekülgset õitsemist frizzled kroonlehed ja kindlasti paistab silma teiste aia pansies. Soovitame ka "Liebesduett", "Lord Beaconsfield", "Orange Sun", "Celestial Blue" ja "Orange Violet" sorte, mis muudavad teie lillepeeni heledaks, värviliseks vaipaks. Aia lillekasvatus õnnestub teie silmast kevadest suvi.

Kõik meie e-poes kättesaadavad aianduslikud seemnepuud on paistavad silma kõrge kvaliteediga ja idanevusega, sest need on pärit ainult tuntud tootjatelt. Sa ei usu seda? Vali oma lemmik sordid ja proovige neid. Me oleme kindlad, et sa armud meie aiakaitseainetesse!

1.48 2.46
Edendamine lõpeb
-40%
1.66 2.77
Edendamine lõpeb
-40%
1.89 3.15
Edendamine lõpeb
1.89 3.15
Edendamine lõpeb
1.89 3.15
Edendamine lõpeb
2.10 3.50
Edendamine lõpeb
2.10 3.50
Edendamine lõpeb