• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Aedkannike seemned

Avastage meie Aedkannike seemnete valikut, populaarseid ja armastatud õitsvaid taimi, mis sobivad suurepäraselt teie aeda või rõdule. Pakume laia valikut sorte, igaüks unikaalne oma õite suuruse, värvi ja kujuga. Sirvige seda hoolikalt koostatud kollektsiooni ja valige oma lemmik Aedkannike seemned, et luua rabavaid lilleseadeid piirides või pottides.

Meie aia-kannikesed uhkeldavad uskumatu värvide spektriga—peaaegu iga vikerkaarevärv on esindatud. Valige ühevärviliste või kahevärviliste õite vahel, et sobituda teie esteetikaga. "Black King" sort oma paeluva musta või tumelilla kroonlehtedega kindlasti tõmbab teie tähelepanu. See sobib suurepäraselt lillepeenrasse "Silverbride" sordiga, mis on tuntud oma elegantsete must-valgete õite poolest. Kui otsite midagi veel erilisemat, siis "Rokoko Germania Exclusiv Mischung" paistab silma oma karedate, mitmevärviliste kroonlehtedega ja eristub selgelt teistest aia-kannikestest. Lisaks ärge jätke tähelepanuta meie soovitusi, nagu "Liebesduett," "Lord Beaconsfield," "Orange Sun," "Celestial Blue," ja "Orange Violet," mis muudavad teie lillepeenra erksaks, värvikirevaks vaibaks. Oodake õitsemist kevadest varasuveni.

Kõik meie Aedkannike seemned on kõrgeima kvaliteediga ja pakuvad suurepäraseid idanemismäärasid, sest need pärinevad ainult mainekatelt tootjatelt. Endiselt skeptiline? Valige oma lemmikud sordid ja kogege maagiat ise. Oleme kindlad, et te armute meie aia-kannikestesse!

2.74 4.56
Kampaania lõpeb
2.24 3.73
Kampaania lõpeb
-40%
2.49 4.15
Kampaania lõpeb
2.74 4.56
Kampaania lõpeb
2.74 4.56
Kampaania lõpeb
-40%
3.24 5.40
Kampaania lõpeb
Unusta-mulle, aiaparvla ja daisy - 3 õistaimeliigi seemned - -40%
4.21 7.02
Kampaania lõpeb
-40%
7.56 12.60
Kampaania lõpeb