• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Atraitnīšu sēklas

Izpētiet mūsu Atraitnīšu sēklu izvēli, populāros un iemīļotos puķu augus, kas lieliski piemēroti jūsu dārzam vai balkonam. Piedāvājam plašu šķirņu klāstu, katrs unikāls ar saviem ziedu izmēriem, krāsām un formām. Pārlūkojiet šo rūpīgi atlasīto kolekciju un izvēlieties savas iecienītākās Atraitnīšu sēklas, lai izveidotu izcilus puķu aranžējumus dārza dobēs vai podos.

Mūsu dārza atraitnīši lepojas ar neticamu krāsu spektru—gandrīz visās varavīksnes krāsās ir pārstāvēti. Izvēlieties no vienkrāsaina vai divkrāsaina zieda, lai atbilstu jūsu estētikai. "Black King" šķirne ar savām aizraujošajām melnajām vai tumši violetajām ziedlapām noteikti piesaistīs jūsu uzmanību. Tas lieliski sader dārza dobē ar "Silverbride" šķirni, kas pazīstama ar savām elegantajām melnbalto ziedu. Ja meklējat kaut ko vēl īpašāku, "Rokoko Germania Exclusiv Mischung" piedāvā raupjotas, daudzkrāsainas ziedlapas, kas to izšķir no parastajiem dārza atraitnīšiem. Turklāt, nemissiet mūsu ieteikumus, piemēram, "Liebesduett," "Lord Beaconsfield," "Orange Sun," "Celestial Blue," un "Orange Violet," kuri pārvērtīs jūsu puķu dobi par spožu, krāsainu paklāju. Sagaidiet ziedēšanu no pavasara līdz agrīnai vasarai.

Visas mūsu Atraitnīšu sēklas ir augstākās kvalitātes un piedāvā lieliskus dīgšanas rādītājus, jo tiek iegādātas tikai no uzticamiem ražotājiem. Vēl joprojām skeptisks? Izvēlieties savas iecienītākās šķirnes un piedzīvojiet maģiju paši. Mēs esam pārliecināti, ka jūs iemīlēsieties mūsu dārza atraitnīšos!