• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Záhradné nádoby a koše

Ponúkame široký výber rôznych záhradných kontajnerov a košov na objednávku. Táto časť obsahuje najlepšie riešenia bez preplatenia. Prezrite si našu ponuku a určite nájdete nejaké jedinečné produkty.

Záhradné nádoby a koše patria k príslušenstvu, ktoré vám pomôže udržiavať správny poriadok a usporiadanie v záhrade. Podstielka sa vyrába po celý rok a vyskytuje sa v dôsledku mnohých záhradníckych úloh. Prerezané vetvičky, spadnuté listy musia spadnúť do správneho obalu. Niekedy ich zhromažďujú spoločnosti zaoberajúce sa odpadovým hospodárstvom, ale môžete ich tiež použiť na kompost. Toto je najekologickejšie riešenie, musíte si však byť istí, čo sa vloží do nádoby na kompost. Skladacie nádoby s pružinou nám môžu pomôcť dosiahnuť tento cieľ. Umožňujú vám triediť odpad a pridávať ho do kompostu v požadovanom poradí. V prípade obmedzeného skladovacieho priestoru sa veľmi ľahko hodí možnosť zloženia kontajnera. Robustné, priestranné vrecká poskytujú veľkú pomoc pri kosení trávnikov. Hlavným funkčným prvkom tohto produktu je široké a pohodlné otváranie a rukoväte pre ľahkú prepravu. Náš záhradný obchod má na sklade množstvo užitočných kontajnerov, od malých až po XXL. Všetky naše kontajnery sú vyrobené z odolných materiálov a budú vám slúžiť roky. Pohodlná a pohodlná práca v záhrade je vzdialená len jedno kliknutie. Praktický, ľahký, skladací alebo nie - naše skladovacie riešenia uľahčia hrabanie, odburinenie, triedenie odpadu a kosenie trávnikov. Odpad bude mať konečne svoje miesto!

Neváhajte, pozrite sa na našu ponuku. Garantujeme nízke, konkurencieschopné ceny a vysokú kvalitu ponúkaného tovaru. Nestrácajte čas, objednávajte online a vyberte najvýhodnejšiu možnosť platby a dodania. Pozývame vás do nášho obchodu!