• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sodo konteineriai ir krepšiai

Siūlome platų įvairių sodo konteinerių ir krepšelių pasirinkimą paštu. Šioje dalyje pateikiami geriausi sprendimai be permokos. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir tikrai rasite unikalių produktų.

Sodo konteineriai ir krepšeliai priklauso tiems priedams, kurie padeda jums išlaikyti tinkamą tvarką ir organizavimą sode. Kraikas gaminamas visus metus ir atsiranda dėl daugelio sodo darbų. Dygliuotas šakeles, nukritusius lapus reikia kristi į tinkamą indą. Kartais jas surenka atliekų tvarkymo įmonės, tačiau jas galite naudoti ir kompostui. Tai yra ekologiškiausias sprendimas, tačiau jūs turite būti tikri, kas dedama į komposto konteinerį. Sulankstomos talpyklos su spyruokle gali mums padėti pasiekti šį tikslą. Jie leidžia rūšiuoti atliekas ir pridėti jas prie komposto norima tvarka. Esant ribotai saugojimo vietai, labai patogu sulankstyti konteinerį. Tvirti, talpūs krepšiai yra puiki pagalba pjaunant veją. Pagrindinės šio gaminio funkcijos yra platus, patogus atidarymas ir rankenos, kurias lengva transportuoti. Mūsų sodo parduotuvėje yra daugybė patogių konteinerių, nuo mažų iki XXL. Visi mūsų konteineriai yra pagaminti iš patvarių medžiagų ir tarnaus jums ilgus metus. Patogūs ir patogūs darbai sode yra vos vienu paspaudimu. Patogu, lengva, sulankstoma ar ne - mūsų saugojimo sprendimai palengvins grėbimo, ravėjimo, atliekų rūšiavimo ir pjovimo vejas. Atliekos pagaliau turės savo vietą!

Nedvejodami, peržiūrėkite mūsų pasiūlymą. Mes garantuojame žemas, konkurencingas kainas ir aukštą siūlomų prekių kokybę. Negaiškite laiko, užsisakykite internetu ir išsirinkite patogiausią mokėjimo ir pristatymo variantą. Kviečiame jus į mūsų parduotuvę!