• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sodo konteineriai ir krepšiai

Mes siūlome plačią įvairių sodinimo konteinerių ir krepšių pašto užsakymo pasirinkimą. Šiame skyriuje pateikiamos geriausios sprendimai už prieinamą kainą. Naršykite mūsų kolekcijoje, ir tikrai rasite unikalių produktų.

Sodo konteineriai ir krepšiai yra būtini priedai, padedantys išlaikyti tvarką ir organizaciją jūsų sode. Visus metus įvairūs sodinimo darbai sukuria atliekas, tokias kaip nukirstos šakos ir nukritę lapai. Jos turi būti dedamos į tinkamus konteinerius. Nors atliekų tvarkymo įmonės gali surinkti dalį šių atliekų, jūs taip pat galite jas panaudoti kompostavimui. Tai yra aplinkai draugiškas sprendimas, tačiau turite įsitikinti, kad į kompostą dedami tik kompostuojami daiktai. Mūsų sulankstomi konteineriai su spyruoklėmis palengvina šį procesą, leidžiantys jums atskirti atliekas ir pridėti jas prie komposto sistemingai. Jų galimybė suskleisti yra ypač naudinga, kai saugojimo erdvė yra ribota. Mūsų tvirtos ir talpios maišai su plačiais angomis ir patogiomis rankenomis yra labai naudingi pjovimo darbams. Mūsų sodo parduotuvėje yra daugybė konteinerių, nuo mažų iki XXL. Pagaminti iš atsparių medžiagų, mūsų konteineriai skirti tarnauti ilgai. Užtikrinkite nesudėtingą sodinimo patirtį vienu spustelėjimu. Ar jums patinka patogūs, lengvi, sulankstomi ar standūs konteineriai - mūsų saugojimo sprendimai palengvins tokias užduotis kaip rakinimas, piktžolių šalinimas, atliekų rūšiavimas ir žolės pjovimas. Pagaliau suteikite savo sodo atliekoms tinkamą vietą!

Nedelskite; tyrinėkite mūsų kolekciją šiandien. Mes garantuojame konkurencingas kainas ir aukštos kokybės produktus. Užsisakykite internetu, pasirinkdami jums labiausiai tinkamą mokėjimo ir pristatymo būdą. Laukiame jūsų apsilankymo!