• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Aiakonteinerid ja korvid

Pakume postimüügil laia valikut erinevaid aiakonteinereid ja korve. See jaotis sisaldab parimaid lahendusi ilma üle maksmata. Sirvige meie pakkumist ja kindlasti leiate unikaalseid tooteid.

Aiakonteinerid ja korvid kuuluvad nende lisaseadmete hulka, mis aitavad teil aias korralikku korda ja korraldust säilitada. Allapanu toodetakse aastaringselt ja see on paljude aiatööde tulemus. Kärbitud oksad, langenud lehed peavad langema korralikku mahutisse. Mõnikord koguvad neid jäätmekäitlusettevõtted, kuid võite neid kasutada ka komposti jaoks. See on kõige keskkonnasõbralikum lahendus, kuid peate olema kindel, mis komposti konteinerisse pannakse. Kokkupandavad vedruga konteinerid võivad seda eesmärki saavutada. Need võimaldavad jäätmeid sortida ja lisada need soovitud järjekorras komposti. Mahuti lamedaks voldimise võimalus on piiratud hoiuruumi korral väga kasulik. Tugevad, mahukad kotid pakuvad muru niitmisel palju abi. Lai, mugav avamine ja käepidemed hõlpsaks transportimiseks on selle toote peamised funktsionaalsed omadused. Meie aiakaupluses on laos arvukalt käepäraseid konteinereid, alates väikestest kuni XXL. Kõik meie konteinerid on valmistatud vastupidavatest materjalidest ja teenivad teid aastaid. Mugav ja mugav aiatöö on vaid ühe hiireklõpsu kaugusel. Mugav, kerge, kokkupandav või mitte - meie ladustamislahendused hõlbustavad muru niitmist, umbrohutõrjet, jäätmete sorteerimist ja niitmist. Prügil on lõpuks oma koht!

Ärge kõhelge, tutvuge meie pakkumisega. Tagame pakutavate toodete madalad, konkurentsivõimelised hinnad ja kõrge kvaliteedi. Ärge raisake aega, tellige veebist ja valige kõige mugavam makse- ja kohaletoimetamise viis. Kutsume teid meie poodi!