• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Dārza konteineri un grozi

Mēs piedāvājam plašu dažādu dārza konteineru un grozu izvēli pa pastu. Šajā sadaļā ietverti labākie risinājumi, nepārmaksājot. Pārlūkojiet mūsu piedāvājumu, un jūs noteikti atradīsit dažus unikālus produktus.

Dārza konteineri un grozi pieder pie tiem piederumiem, kas palīdz uzturēt pareizu kārtību un organizāciju dārzā. Metiens tiek ražots visu gadu, un tas rodas daudzu dārzkopības darbu rezultātā. Atzarojušies zariņi, kritušās lapas jāiekrīt pareizajā traukā. Dažreiz tos savāc atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumi, bet jūs tos varat izmantot arī kompostam. Šis ir videi draudzīgākais risinājums, taču jums jābūt pārliecinātam par to, kas ir ievietots komposta traukā. Saliekamie konteineri ar atsperi var mums palīdzēt sasniegt šo mērķi. Tie ļauj šķirot atkritumus un pievienot tos kompostam vajadzīgajā secībā. Iespēja salocīt konteineru ir ļoti ērta ierobežotas uzglabāšanas vietas gadījumā. Stingras, ietilpīgas somas sniedz lielisku palīdzību pļaujot zālājus. Šī produkta galvenās funkcionālās īpašības ir plaša, ērta atvēršana un rokturi ērtai transportēšanai. Mūsu dārza veikalā ir daudz ērtu konteineru, sākot no mazajiem līdz XXL. Visi mūsu konteineri ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem un kalpos jums gadiem ilgi. Ērti un ērti dārza darbi atrodas tikai viena klikšķa attālumā. Ērts, viegls, saliekams vai nē - mūsu glabāšanas risinājumi atvieglos grābšanu, ravēšanu, atkritumu šķirošanu un zālāju pļaušanu. Atkritumiem beidzot būs sava vieta!

Nevilcinieties, apskatiet mūsu piedāvājumu. Mēs garantējam zemas, konkurētspējīgas cenas un piedāvāto preču augsto kvalitāti. Netērējiet laiku, pasūtiet tiešsaistē un izvēlieties ērtāko apmaksas un piegādes variantu. Mēs aicinām jūs uz mūsu veikalu!