• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Podpery pre orchidey a sponky

Podpery a sponky na orchidey ochránia vaše rastliny pred rizikom zlomenia výhonkov pod ťarchou kvetov. Toto príslušenstvo by tiež pomohlo udržať požadovaný zvyk kvitnúcich rastlín. Široký sortiment ozdobných a funkčných podpier pre orchidey a sponiek na vás čaká v našom online záhradnom obchode za prekvapivo konkurenčné ceny.

Štandardné plastové podpery by sa ukázali ako dostatočné pre väčšinu druhov a odrôd orchideí. Jedná sa o cenovo dostupné modely, ktoré potešia aj zaujímavým dizajnom a širokou paletou dostupných farieb. Do tejto kategórie výrobkov patrí cik-cak orchidea a ďalšie opory rastlín alebo ružová, zelená a biela palma. Ak naopak vlastníte mimoriadne veľké exempláre alebo orchidey s viacerými kmeňmi, možno budete potrebovať oporu pre kovové rastliny Single 45 cm. Tento odolný model je vybavený podporným krúžkom, ktorý eliminuje potrebu používať kravaty alebo spony. Ak dávate prednosť priamym, jednoduchým tyčkám na podporu rastlín, mali by ste sa určite vybaviť sponami na sponky Plant - okrem iných produktov vám odporúčame sadu 8 veľkých a 12 menších sponiek, ktoré sú dostupné za prijateľnú cenu. Klasické malé sponky do orchideí ponúkame tiež v sadách po 10 kusoch - čisté, takmer nebadateľné doplnky, ktoré veľmi dobre slúžia svojmu účelu.

Odporúčame vám, aby ste si pozreli fotografie našich výrobkov. Objednajte si tie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám, a sami sa presvedčte, že vysoko kvalitné podpery a sponky na orchidey starostlivosť o orchidey skutočne uľahčujú. Nakupovanie v našom obchode nezaberie veľa času a umožní vám ušetriť. Využite bezplatné doručenie domov! A pamätajte, že v našom obchode ste vždy vítaní!