• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Orhidee toed ja klambrid

Orhideede toed ja klamberkinnitused kaitsevad teie taimi võrsete murdumise eest õite raskuse all. Need tarvikud aitavad samuti säilitada õitsevate taimede soovitud kuju ja struktuuri. Meie veebipõhises aianduspoes on saadaval lai valik nii dekoratiivseid kui ka praktilisi orhideede toetusi ja klamberkinnituseid, üllatavalt konkurentsivõimeliste hindadega.

Tavalised plastikust toed sobivad enamikele orhideeliikidele ja -sortidele. Need on taskukohased valikud, mis muljet avaldavad ka oma atraktiivse disaini ja laia värvivalikuga. Sellesse tootekategooriasse kuuluvad Zig-zag orhideede ja teiste taimede toed ning roosad, rohelised ja valged palmikujulised panused. Kui aga teil on erakordselt suured eksemplarid või mitmevarrelised orhideed, võite saada kasu ühest 45 cm metallist taime toest. See vastupidav mudel on disainitud toetusrõngaga, mis elimineerib lisaklambrite või -kinnituste vajaduse. Neile, kes eelistavad sirgeid, lihtsaid taime toestamise poste, on meie taime toestamise klamberkinnitused suurepärane valik. Soovitame komplekti, mis sisaldab 8 suurt ja 12 väiksemat klamberkinnitust, mis on saadaval mõistliku hinnaga. Pakume ka klassikalisi väikesi orhideede klamberkinnituseid 10-tükilistes komplektides – diskreetsed, vaevumärgatavad tarvikud, mis on väga tõhusad.

Kutsume teid vaatama meie toodete fotosid. Valige need, mis kõige paremini vastavad teie vajadustele, ja veenduge ise, kui palju kvaliteetsed orhideede toed ja klamberkinnitused võivad orhidee hooldust lihtsustada. Meilt ostlemine on kiire ja ökonoomne. Ärge jätke kasutamata meie tasuta kojuveo pakkumist! Ja pidage meeles, et oleme alati siin, et teid meie poes tervitada!