• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Orhidee toed ja klambrid

Orhideetoed ja klambrid kaitsevad teie taimi võrsete murdumise ohu eest lillede raskuse all. Need tarvikud aitaksid säilitada ka õitsvate taimede soovitud harjumust. Lai valik dekoratiivseid ja funktsionaalseid orhideetugesid ja klambreid ootab teid meie aiapoes üllatavalt konkurentsivõimeliste hindadega.

Standardsed plasttoed osutuvad enamiku orhideeliikide ja sortide jaoks piisavaks. Need on taskukohased mudelid, mis rõõmustavad ka huvitava disaini ja laia värvivalikuga. Siksak-orhidee ja muud taimetoed või roosa, roheline ja valge palm kuuluvad kõik sellesse tootekategooriasse. Kui teil on seevastu erakordselt suured isendid või mitme varrega orhideed, võib teil vaja minna 45-sentimeetrist metallist taimetoetust. See vastupidav mudel on varustatud tugirõngaga, mis välistab vajaduse kasutada sidemeid või klambreid. Kui eelistate sirgeid ja lihtsaid taime tugivarrasid, peaksite kindlasti end varustama ka Plant'i tugiklambritega - soovitame muude toodete hulgas taskukohase hinnaga saada 8 suurt ja 12 väiksemat klambrit. Pakume ka klassikalisi väikeseid orhideeklambreid 10-osalistes komplektides - korralikud, peaaegu märkamatud aksessuaarid, mis täidavad oma eesmärki väga hästi.

Soovitame teil vaadata meie toodete fotosid. Tellige need, mis sobivad teie vajadustele kõige paremini, ja veenduge ise, et kvaliteetsed orhideetuged ja klambri sidemed hõlbustavad orhideede eest hoolitsemist. Meie poes ostlemine ei võta palju aega ja võimaldab teil säästa. Kasutage tasuta kojutoomise eeliseid! Ja pidage meeles, et olete alati oodatud meie poodi!