• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Orchidėjų atramos ir segtukai

Orchidėjų palaikymai ir klipsų raišteliai apsaugos jūsų augalus nuo rizikos, kad augalų ūgliai lūžtų po žydinčių gėlių svoriu. Šie priedai taip pat padeda išlaikyti geidžiamą augančių augalų formą ir struktūrą. Mūsų internetinėje sodininkystės parduotuvėje rasite plačią tiek dekoratyvių, tiek praktiškų orchidėjų palaikymų ir klipsų raiščių asortimentą, siūlomą už stebinančiai konkurencingas kainas.

Standartiniai plastikiniai palaikymai tinka daugumai orchidėjų rūšių ir veislių. Tai yra biudžetui draugiškos galimybės, kurios taip pat žavi savo patraukliu dizainu ir plačiu spalvų pasirinkimu. Šioje produktų kategorijoje yra Zig-zag orchidėjų ir kitų augalų palaikymai, taip pat rožiniai, žali ir balti palmių kuolai. Tačiau, jeigu turite ypač didelių egzempliorių ar daugiašaknių orchidėjų, jums gali prireikti 45 cm vieno metalo augalų palaikymo. Šis tvirtas modelis yra suprojektuotas su palaikymo žiedu, pašalinančiu papildomų raištelių ar klipsų poreikį. Tiems, kurie mėgsta tiesias, streamline'as augalų palaikymo kolonas, mūsų klipsų raišteliai yra puikus pasirinkimas. Siūlome rinkinį, kuriame yra 8 dideli ir 12 mažesnių raištelių, siūlomų už prieinamą kainą. Taip pat siūlome klasikinius mažus orchidėjų klipsų raiščius 10 vienetų rinkiniuose - diskrečius, beveik nepastebimus priedus, kurie yra labai efektyvūs.

Kviečiame peržiūrėti mūsų produktų nuotraukas. Pasirinkite tuos, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius, ir patys įsitikinkite, kaip aukštos kokybės orchidėjų palaikymai ir klipsų raišteliai gali palengvinti orchidėjų priežiūrą. Apsipirkimas pas mus yra greitas ir ekonomiškas. Nepaleiskite pro šalį mūsų pasiūlymo nemokamai pristatyti prekes į namus! Ir nepamirškite, mes visada esame čia, kad jus pasveikintume mūsų parduotuvėje!