• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Orchidėjų atramos ir segtukai

Orchidėjų atramos ir segtukai saugos jūsų augalus nuo ūglių sulaužymo pavojaus po gėlių svoriu. Šie priedai taip pat padėtų išlaikyti norimą žydinčių augalų įprotį. Platus dekoratyvinių ir funkcinių orchidėjų atramų ir segtukų asortimentas jūsų laukia mūsų internetinėje sodo parduotuvėje už stebėtinai konkurencingas kainas.

Standartinių plastikinių atramų pakaks daugumai orchidėjų rūšių ir veislių. Tai yra nebrangūs modeliai, kurie taip pat džiugina įdomiu dizainu ir plačia spalvų palete. Zig-zag orchidėja ir kitos augalų atramos arba rožinė, žalia ir baltoji palmės priklauso tai produktų kategorijai. Kita vertus, jei turite išskirtinai didelių egzempliorių ar daugiasluoksnių orchidėjų, jums gali prireikti viengubo 45 cm metalinio augalo atramos. Šis tvirtas modelis turi atraminį žiedą, kuris pašalins poreikį naudoti kaklaraiščius ar spaustukus. Jei jums labiau patinka tiesūs, paprasti augalo atraminiai stulpai, tikrai turėtumėte apsirūpinti „Plant“ atraminiais spaustukais - be kitų produktų, rekomenduojame rinktis iš 8 didelių ir 12 mažesnių segtukų, kuriuos galima įsigyti už prieinamą kainą. Mes taip pat siūlome klasikinius mažus „Orchid“ segtukus 10 dalių rinkiniuose - dailius, beveik nepastebimus aksesuarus, kurie puikiai tinka jų tikslui.

Mes raginame jus pažvelgti į mūsų gaminių nuotraukas. Užsisakykite geriausiai jūsų poreikius atitinkančių ir įsitikinkite, kad aukštos kokybės orchidėjų atramos ir segtukai tikrai palengvina orchidėjų priežiūrą. Pirkiniai mūsų parduotuvėje neužima daug laiko ir leidžia sutaupyti. Pasinaudokite nemokamu pristatymu į namus! Nepamirškite, kad esate visada laukiami mūsų parduotuvėje!