Lahana Tohumları

Lahana yaprakları dolması seviyorsanız, sadece lahana tohumları almanız gerekir. Bu lezzetli yemek hem beyaz hem de Savoy lahana ile hazırlanabilir. Bu bitkiler en az deneyimli bahçıvanlara bile uygulamada herhangi bir sorun yaratmamalıdır.

Belki de küçük kafaların ince bir acı acısıyla hayalini kuruyorsun? İlk kış donlarından hoşlanan Brüksel lahanası tohumlarını deneyin. Daha usta bahçıvanlara napa lahana ve Çin lahanası yetiştiriciliğini öneriyoruz. Tohumlarını online mağazamızda rekabetçi fiyatlarla bulabilirsiniz. Kıvrımlı yapraklardan oluşan renkli kafalı süs lahanası, bahçelerini alışılmadık bir şekilde dekore etmek isteyenlerin ilgisini çekmelidir. Süs lahana, özellikle sonbaharda, farklı renkleri aldıklarında, çiçek yataklarına çok iyi uyar.

Bahçe mağazamızda satılan tüm lahana tohumları yüksek kalitededir ve yalnızca ünlü üreticilerden geldiği için iyi çimlenme kapasitesine sahiptir. Uygun yetiştirme koşullarında zengin bir hasatı garanti eder. Bahçenizdeki lahana tohumlarını ekmeye neden değer? Bunun vitamin ve mineral bakımından zengin, en değerli bitkilerden biri olduğu yaygın bir bilgidir. Ne yazık ki, sıkıntılı ve mide sorunu olan insanlar tarafından kaçınılmalıdır. Yüksek phytoncid içeriği sayesinde lahana tıbbi, antibakteriyel ve antiviral etkiler gösterir. Donmuş yapraklar ülserasyon ve iltihaplanma için kompres olarak kullanılır.

Evde teklifimize göz atmak size pek çok lahana çeşidi bulmanızı sağlayacaktır. Tereddüt etmeyin, bahçenizde bir yer açın ve lahana bitkileri yetiştiriciliği ile başlayın!

-40%
35.20 58.70
Promosyon biter