Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння капусти

Вам просто доведеться купувати насіння капусти, якщо полюбляєте фаршировані листя капусти. Цю смачну страву можна приготувати як з білої, так і з савойської капусти. Ці рослини не повинні представляти ніяких проблем при вирощуванні навіть найменш досвідченим садівникам.

Можливо, Ви мрієте про маленькі головки з тонкою гірчинкою? Спробуйте насіння брюссельської капусти, яка любить перші зимові морози. Ми рекомендуємо вирощувати капусту пекінську і китайську Pak-Choi для садівників з більштм досвідом. Їх насіння доступні в нашому інтернет-магазині за конкурентними цінами. Декоративна капуста з різнокольоровими голівками, що складаються з кучерявого листя, повинна викликати інтерес людей, які хотіли б прикрасити свій сад незвичайним способом. Декоративна капуста добре вписується на клумби, особливо восени, коли вони приймають різні кольори.

Всі насіння капусти, що продаються в нашому садовому магазині, мають високу якість і хорошу схожість, тому що продукуються виключно відомими виробниками. Це гарантує багатий урожай у відповідних умовах вирощування. Чому варто сіяти капусту в саду? Загальновідомо, що це одна з найцінніших рослин, багата вітамінами і мінералами. На жаль, вона тяжкоперетравлювальна і її слід уникати людям із проблемами шлунка. Завдяки високому вмісту фітонцидів капуста виявляє лікарський, антибактеріальний і противірусний ефекти. Заморожене листя використовують як компреси для виразки і запалення.

Переглядаючи нашу пропозицію вдома, Ви зможете знайти багато сортів капусти. Не зволікайте, зробіть місце у своєму саду і почніть з вирощування капустяних рослин!

-40%
32.00 53.36
Акція завершується