• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Kapsa seemned

Sa pead lihtsalt ostma kapsasiseeme, kui sulle meeldivad täidised kapsas lehed. Seda maitsvat toitu saab valmistada nii valge kui ka Savoy kapsaga. Need taimed ei tohiks kasvatada isegi kõige vähem kogenud aednikke.

Võib-olla te unistate väikestest peadest, millel on pisut kibestunud vihje? Proovige Brüsseli idu seemneid, mis armastavad esimest talvepuudust. Soovitame kasvatada napa-kapsas ja hiina bok-choy rohkem vilunud aednikele. Nende seemned on meie veebipoes kättesaadavad konkurentsivõimeliste hindadega. Kaunistavatest lehtedest koosnevate värviliste peadega kaunistuskapsas peaks tekitama huvi nende inimeste vastu, kes soovivad oma aeda ebatavalisel viisil kaunistada. Dekoratiivne lehtkapsas sobib hästi lillepeenardele, eriti sügisel, kui nad võtavad erinevaid värve.

Kõik meie aiakaupluses müüdavad kapsasordid on kõrge kvaliteediga ja neil on hea idanevus, sest nad on pärit ainult tuntud tootjatelt. See tagab rikkaliku saagi sobivatel kasvutingimustel. Miks tasub külvata kapsasiseeme oma aias? On üldteada, et see on üks kõige väärtuslikumaid taimi, mis sisaldab palju vitamiine ja mineraalaineid. Kahjuks on see kõhklev ja mao probleemidega inimestel tuleks seda vältida. Tänu kõrgele fütotsiidisisaldusele näitab kapsas ravimit, antibakteriaalset ja viirusevastast toimet. Külmutatud lehti kasutatakse haavandite ja põletike kompressioonidena.

Meie kodus pakutava pakkumise sirvimine võimaldab teil leida palju kapsasordi. Ärge kartke, tehke oma aias midagi ja alustage kapsataimede kasvatamisega!

-40%
2.04 3.40
Edendamine lõpeb
-40%
2.16 3.60
Edendamine lõpeb
-40%
2.16 3.60
Edendamine lõpeb
-40%
2.52 4.20
Edendamine lõpeb
-40%
3.15 5.25
Edendamine lõpeb