• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kapsa seemned

Kui teile meeldib täidetud kapsalehed, peate kindlasti ostma Kapsa seemned. Seda maitsvat rooga saab valmistada nii valge kui ka savoia kapsaga. Need taimed ei tohiks isegi vähem kogenud aednikele kasvatamisel probleeme tekitada.

Võib-olla unistate väikestest peadest õrna kibeduse vihjega? Proovige Brüsseli kapsa seemneid, mis armastavad esimesi talvekülmi. Soovitame kogenenumatele aednikele kasvatada ka napa kapsast ja hiina bok choy't. Nende seemned on saadaval meie veebipoes konkurentsivõimeliste hindadega. Ehtekapsas, millel on värvikad pead krussis lehtedest, peaks ärkama nende inimeste huvi, kes sooviksid oma aeda ebatavalisel viisil kaunistada. Ehtekapsas sobib hästi lillepeenardesse, eriti sügisel, kui nad võtavad erinevaid värve.

Kõik meie aias poes müüdavad Kapsa seemned on kõrge kvaliteediga ja näitavad head idanemisvõimet, kuna need pärinevad ainult tuntud tootjatelt. See tagab rikkaliku saagi õigetes kasvutingimustes. Miks tasub oma aias külvata Kapsa seemneid? On üldteada, et tegemist on ühe kõige väärtuslikuma taimega, mis on rikas vitamiinide ja mineraalide poolest. Kahjuks on see raske seedida ja seda tuleks vältida inimestel, kellel on maoprobleeme. Kõrge fitontsiidide sisalduse tõttu on kapsas ravim-, antibakteriaalse ja viirusevastase toimega. Külmutatud lehti kasutatakse haavandite ja põletike kompressideks.

Koduotsingud meie pakkumiste hulgast võimaldavad teil leida palju erinevaid kapsasorte. Ärge kartke, vabastage aias ruumi ja alustage kapsataimede kasvatamist!