• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kāpostu sēklas

Vienkārši jāiegādājas Kāpostu sēklas, ja jums patīk pildītas kāpostu lapas. Šo garšīgo ēdienu var pagatavot gan ar baltām, gan savoja kāposta galotnēm. Šiem augiem nevajadzētu radīt problēmas audzēšanā pat vismazāk pieredzējušiem dārzniekiem.

Varbūt jūs sapņojat par mazām galvām ar nelielu rūguma piesitienu? Izmēģiniet Briseles kāpostu sēklas, kas mīl pirmās ziemas sala. Mēs iesakām audzēt arī Napa kāpostu un ķīniešu bok choy, pieredzējušākiem dārzniekiem. To sēklas ir pieejamas mūsu tiešsaistes veikalā par konkurences spējīgām cenām. Rotkāpostiem ar krāsainām galvām, kas sastāv no burbuļainām lapām, būtu jāpieredz interese cilvēkiem, kuri vēlētos savu dārzu izrotāt neparastā veidā. Rotkāposti lieliski iederas ziedu dobēs, it īpaši rudenī, kad tieņiņi pieņem dažādas krāsas.

Visas Kāpostu sēklas, ko mēs pārdodam mūsu dārza veikalā, ir augstas kvalitātes un parāda labu dīgšanu, jo tās nāk tikai no pazīstamiem ražotājiem. Tas garantē bagātu ražu pareizos augšanas apstākļos. Kāpēc ir vērts sēt Kāpostu sēklas savā dārzā? Vispārēji zināms, ka šis ir viens no vērtīgākajiem augiem, bagāts ar vitamīniem un minerālvielām. Diemžēl tas ir smags un tam vajadzētu izvairīties no cilvēkiem ar kuņģa problēmām. Pateicoties augstam fitoncīdu saturam, kāpostam ir ārstnieciskas, pretbaktēriju un pretvīrusu iedarbība. Saldētas lapas tiek izmantotas kā kompreses čūlu un iekaisumu ārstēšanai.

Mājās pārlūkojot mūsu piedāvājumu, jūs atradīsit daudz dažādu kāpostu šķirņu. Nepieciešams nevilcinoties, atvēlējiet vietu savā dārzā un sāciet audzēt kāpostu augus!

-40%
0.88 1.47
Akcijabeidzas
1.18 1.97
Akcijabeidzas
-40%
1.48 2.47
Akcijabeidzas
-40%
10.98 18.30
Akcijabeidzas