Dekoratif taş

İlham verici bahçe düzenleme fikirleri arıyorsanız, mağazamızda dekoratif taş sipariş edin. Burada uygun fiyata taş çakıl, kum ve çeşitli kalibre çakıl taşları elde edilir. Lütfen aşağıdaki mevcut renk seçeneklerinin listesini kontrol edin.

Dekoratif taş sadece şık bir süs değil, aynı zamanda kenarlıkları ve yolları yabancı otlardan korumak için harika bir yöntemdir. Çakıl ve çakıl taşları uzun vadeli, güzel bir görsel etki sağlar ve düzenli ayıklama için gereken çabayı size sağlar. Seçime bir göz atın! Beyaz çakıl, başka hiçbir taşın eşleştiremeyeceği zarafeti sunar. Küçük, saf beyaz kayalar ve çakıl taşları ideal sonucu garanti eder. Böylesine düzenli bir sınır hayal ediyorsanız, 5 kg'lık paketler halinde beyaz mermerden 4-10 mm'lik bir ızgara sipariş edin. Süs çalıları ile çakıl ağaçlarının arasında örtme yolları ve boşluklar planlıyorsanız, Mercan kırmızısı Rosa Corallo 12-16 mm çakıl veya Yellow Giallo Mori 12-16 mm çakıl sipariş edin. İnce renkler, çimlerin yeşili ve bitki yaprakları ile muazzam bir şekilde uyum sağlar ve çiçek renklerinin altını çizer.

Çevrimiçi bahçe mağazamızda dekoratif taş satın alıyorsanız, doğru çapta, benzer çapta ve doygun renkte bir taş alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sadece ünlü üreticilerden (örneğin Planta) taş teklif ediyoruz ve bu yüzden kalitelerini garanti edebiliyoruz. Malları sipariş edin ve zamandan tasarruf etmek ve ağır ambalaj taşımaktan kaçınmak için uygun fiyatlı eve teslim hizmetinden yararlanın. Alışveriş mağazamızda gerçek zevk ve rahatlığa dönüşüyor - bugün kendiniz görün!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor