• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dekoratīvs akmens

Ja jūs meklējat iedvesmojošas dārza iekārtojuma idejas, izpētiet dekoratīvo akmens kategoriju mūsu veikalā. Šeit jūs atradīsiet granti, smiltis un mazākus akmeņus dažādos izmēros par pieņemamu cenu. Apskatiet pieejamo krāsu sarakstu zemāk.

Dekoratīvais akmens nav tikai stilīgs papildinājums jūsu dārzam, bet arī efektīvs veids, kā aizsargāt malas un ceļus no nezālēm. Grants un mazie akmeņi nodrošina ilgstošu, skaistu vizuālu efektu, ietaupot jums laiku un pūles regulāri noņemt nezāles. Izpētiet mūsu piedāvājumu! Mūsu baltais grants izstaro eleganci, ko citi akmeņi nevar piedāvāt. Šie mazi, tīri balti akmeņi un mazie akmeņi garantē perfektu rezultātu. Ja vienmēr esat vēlējies šādu neskartu malu, pasūtiet baltā marmora grants 4-10 mm, pieejams 5 kg iepakojumos, ar pieejamu piegādi uz mājām. Ja jūsu plāns ir izcelt ceļus un telpas starp rotājkrūmiem un kokiem ar granti, apsveriet Coral red Rosa Corallo 12-16 mm grants vai Yellow Giallo Mori 12-16 mm grants. To smalkās krāsas skaisti papildina zāles un augu lapu zaļo krāsu, un izceļ ziedošo puķu toņus.

Pērkot dekoratīvos akmeņus no mūsu tiešsaistes dārza veikala, jūs varat būt pārliecināts, ka saņemsiet vienmērīga izmēra un bagātīgu krāsu akmeņus. Mēs iegādājamies akmeņus tikai no pazīstamiem ražotājiem, piemēram, Planta, nodrošinot augstāko kvalitāti. Veiciet pasūtījumu un izmantojiet mūsu pieejamo piegādes pakalpojumu uz mājām, izvairoties no smago paketiņu nestāšanas. Pirkšanas pieredze mūsu veikalā ir gan bauda, gan ērtība - izmēģiniet šodien!