• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Dekoratiivkivi

Kui otsite inspireerivaid aiakujunduse ideid, uurige meie poes dekoratiivkivi kategooriat. Siit leiate kruusa, liiva ja kive erinevates suurustes soodsa hinnaga. Vaadake allpool saadaolevate värvivalikute loendit.

Dekoratiivkivi pole mitte ainult stiilne lisa teie aeda, vaid ka tõhus viis kaitsta piire ja radu umbrohtude eest. Kruus ja kivid pakuvad püsivat ja kaunist visuaalset efekti, säästes teid regulaarse rohimise vaevast. Uurige meie valikut! Meie valge kruus kiirgab elegantsi, mida teised kivid ei suuda pakkuda. Need väikesed, puhtad valged kivid ja kivid tagavad täiusliku viimistluse. Kui olete alati tahtnud sellist puutumatut äärt, tellige valge marmorist kruus 4-10 mm, saadaval 5 kg pakendites, koos soodsa koju kohaletoimetamisega. Kui teie plaan on rõhutada radu ja ruume dekoratiivpõõsaste ja -puude vahel kruusaga, kaaluge Coral red Rosa Corallo 12-16 mm kruusa või Yellow Giallo Mori 12-16 mm kruusa. Nende peened värvid täiendavad ilusti rohu ja taimede rohelust ning rõhutavad õitsevate lillede toone.

Ostes dekoratiivkivi meie veebipõhisest aiapoest, võite olla kindel, et saate kive järjepidevas suuruses ja rikkalikus värvitoonis. Me hangime kivi ainult tunnustatud tootjatelt, nagu Planta, tagades kõrgeima kvaliteedi. Esitage oma tellimus ja kasutage meie soodsat kojukande teenust, vältides raskeid pakendeid. Ostlemine meie poes on nii nauditav kui ka mugav - proovige täna!