• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Dekoratiivkivi

Kui otsite inspireerivaid aiakorraldusideid, tellige dekoratiivkivi meie poest. Siit saate taskukohaste hindadega kivikruusa, liiva ja mitmesuguse kaliibriga veerisid. Palun kontrollige allpool saadaolevate värvivalikute loendit.

Dekoratiivkivi pole mitte ainult stiilne ornament, vaid ka suurepärane meetod piiride ja teede kaitsmiseks umbrohu eest. Kruus ja veeris tagavad pikaajalise ilusa visuaalse efekti ning säästavad teid regulaarseks rohimiseks vajalikest pingutustest. Tutvuge valikuga! Valge kruus pakub elegantsi, millega ükski teine kivi ei sobi. Väikesed puhasvalged kivid ja veeris tagavad ideaalse tulemuse. Kui unistate sellisest korrektsest piirist, tellige Valge marmor 4–10 mm paksune killuke 5-kilogrammistesse pakenditesse taskukohase kojuveoga. Kui plaanite dekoratiivpõõsaste ja puude vahel kruusakattega teid ja ruume katta, tellige kruus Coral punane Rosa Corallo 12-16 mm või Kollane Giallo Mori 12-16 mm kruus. Peened värvid harmoneeruvad tohutult rohu ja taimede lehestiku rohelisega, samuti rõhutavad lillevärve.

Kui ostate dekoratiivkivi meie veebipõhises aiapoes, võite olla kindel, et saate õige kaliibriga, sarnase läbimõõdu ja küllastunud värviga kivi. Pakume kivi ainult tuntud tootjatelt (nt Planta) ja seetõttu saame nende kvaliteeti garanteerida. Aja säästmiseks ja raskete pakkide vedamise vältimiseks tellige kaup ja kasutage taskukohast kojuvedu. Ostukorv muutub meie poes tõeliseks naudinguks ja mugavaks - vaadake ise juba täna!