• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Dekoratyvinis akmuo

Jei ieškote įkvepiančių sodo tvarkymo idėjų, tyrinėkite dekoratyvinio akmens kategoriją mūsų parduotuvėje. Čia rasite skaldos, smėlio ir mažų akmenukų įvairių dydžių už prieinamą kainą. Peržiūrėkite prieinamų spalvų sąrašą žemiau.

Dekoratyvinis akmuo ne tik stilizuos jūsų sodą, bet ir efektyviai apsaugos kraštus ir takelius nuo piktžolių. Skalda ir akmenukai suteikia ilgalaikį, gražų vizualinį efektą, taupant jums laiką ir pastangas nuolat rinkti piktžoles. Išbandykite mūsų pasiūlymą! Mūsų baltas žvyras spinduliuoja elegancija, kurios kiti akmenys negali pasiūlyti. Šie maži, švarūs balti akmenys ir akmenukai garantuoja tobulą rezultatą. Jei visada norėjote tokios nepaliestos kraštinės, užsisakykite balto marmuro žvyrą 4-10 mm, prieinamą 5 kg pakuotėse, su prieinama pristatymo į namus paslauga. Jei planuojate išryškinti takus ir tarpus tarp dekoratyvinių krūmų ir medžių žvyru, svarstykite Coral red Rosa Corallo 12-16 mm žvyrą arba Yellow Giallo Mori 12-16 mm žvyrą. Jų subtilios spalvos puikiai papildo žolės ir augalų lapų žalią spalvą, ir išryškina žydinčių gėlių atspalvius.

Pirkdami dekoratyvinį akmenį iš mūsų internetinės sodo parduotuvės, galite būti tikri, kad gausite nuosekliai dydžio ir turtingos spalvos akmenis. Mes išimtinai įsigyjame akmenį iš garsių gamintojų, tokių kaip Planta, užtikrindami aukščiausią kokybę. Pateikite savo užsakymą ir pasinaudokite mūsų prieinama pristatymo į namus paslauga, sutaupydami jums vargo nešioti sunkias pakuotes. Apsipirkimas mūsų parduotuvėje yra tiek malonumas, tiek patogumas - išbandykite šiandien!