• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Dekoratyvinis akmuo

Jei ieškote įkvepiančių sodo sutvarkymo idėjų, užsisakykite dekoratyvinį akmenį mūsų parduotuvėje. Čia už prieinamą kainą gausite akmeninį žvyrą, žvyrą ir įvairių kalibrų akmenukus. Patikrinkite žemiau pateiktą galimų spalvų variantų sąrašą.

Dekoratyvinis akmuo yra ne tik stilingas ornamentas, bet ir puikus būdas apsaugoti sienas ir takus nuo piktžolių. Žvyras ir akmenukai užtikrina ilgalaikį, gražų vaizdinį efektą ir taupo pastangas, kurių reikia reguliariam ravėjimui. Pažvelkite į atranką! Baltas žvyras suteikia elegancijos, kurios neprilygsta joks kitas akmuo. Maži, gryni balti akmenys ir akmenukai garantuoja idealų rezultatą. Jei svajojate apie tokią tvarkingą sieną, užsakykite baltojo marmuro 4–10 mm smėlio 5 kg pakuotėse su prieinama namo kaina. Jei planuojate takus ir tarpus tarp dekoratyvinių krūmų ir medžių padengti žvyru, užsisakykite žvyro Coral red Rosa Corallo 12-16 mm arba Yellow Giallo Mori 12-16 mm žvyro. Subtilios spalvos nepaprastai harmonizuoja su žolių ir augalų žalumynais, taip pat pabrėžia gėlių spalvas.

Jei perkate dekoratyvinį akmenį mūsų internetinėje sodo parduotuvėje, galite būti tikri, kad gausite tinkamo kalibro, panašaus skersmens ir prisotintos spalvos akmenį. Mes siūlome tik garsių gamintojų (pvz., „Planta“) akmenį, todėl galime garantuoti jų kokybę. Užsisakykite prekių ir pasinaudokite įperkamu pristatymu namo, kad sutaupytumėte laiką ir išvengtumėte sunkių pakuočių gabenimo. Apsipirkimas mūsų parduotuvėje virsta tikru malonumu ir komfortu - įsitikinkite patys šiandien!