Рослини дерев і чагарників

Ви обов'''язково повинні купувати насіння дерев і чагарників, якщо мрієте про привабливо облаштований сад, терасу аба балкон. Ми пропонуємо багато різних видів, таких як дерево орхідей, дерево Юди, дерево полум'''я, палаючий кущ (fraxinella) або дерево тюльпанів. Ви також знайдете насіння більш звичних і популярних дерев і чагарників: північний білий кедр, повзуча (гірська) сосна, кедр Порт Орфорд (Lawson cypress), айва Мауле, звичайна (шотландська) або блакитна ялина. Короткий опис рослин допоможе вам обрати ідеальний вид для вашого саду. Всі насіння, які є в нашому садовому магазині, мають високу якість і мають хорошу схожість, тому що всі вони походять тільки від перевірених виробників.

Особливо рекомендуємо згадане раніше дерево Юди, рослину, яка розвиває чудові, рожеві корони. Однією з характерних особливостей цієї рослини є маленькі рожеві квіти, які ростуть безпосередньо з стовбура і гілок дерева. Ще одна цікава рослина - дерево тюльпанів. На дереві розпускаються квіти, які нагадують форму тюльпанів, а його листя також набуває незвичайну форму.

Деякі з рослин, які є в нашій пропозиції, досить чутливі до морозу. Це не дозволяє проводити культивування на відкритому повітрі в холодніші періоди, потрібно зберігати в приміщеннях, а влітку рослини можна виносити на вулицю. Це стосується дерева полуниці, рослин шовку, дерева орхідеї, звичайного червоного (лимонний кисть) і карликового граната. Це приносить певні переваги, тому що ці рослини радують наші очій вдома восени і взимку та прикрашають сад влітку. Не втрачайте часу і вибирайте насіння улюблених рослин!