• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Medžių ir krūmų sėklos

Turėtumėte tikrai nusipirkti medžių ir krūmų sėklų, jei svajojate patraukliai įrengtu sodu, terasa ar balkonu. Mūsų pasiūlyme turime daug įvairių rūšių, pavyzdžiui, orchidėjų medį, Judo medį, liepsnos medį, degančią krūmą (fraxinella) arba tulpės medį. Taip pat rasite populiaresnių medžių ir krūmų sėklas: šiaurinį baltąjį kedrą, šliaužiančią (kalnų) pušį, Port Orfordo kedrą („Lawson“ kiparisą), „Maule“ kvepenį, paprastą (škotišką) šluota arba mėlyną eglė. Trumpi augalų aprašymai padės jums pasirinkti puikias sodo rūšis. Visos mūsų sodo parduotuvėje esančios sėklos yra aukštos kokybės ir turi gerą daigumą, nes jos visos yra tik iš patvirtintų gamintojų.

Ypač rekomenduojame anksčiau minėtą Judo medį - augalą, kuris vysto nuostabų, rožinį koroną, visiems neįprastiems augalų augalams. Vienas iš būdingiausių šio augalo bruožų yra mažos rožinės gėlės, augančios tiesiai iš medžio kamieno ir šakų. Kitas įdomus medžių augalas yra tulpių medis. Jis vysto gėlės, kurios yra panašios į tulpes, o lapai taip pat įgauna intriguojančią formą.

Kai kurie mūsų siūlomi augalai yra gana jautrūs šalčiui. Tai neleidžia auginti lauke, bet tik konteinerių auginimui - viduje vėsesniais laikotarpiais, o augalai gali būti išvežami lauke vasarą. Tai pasakytina apie braškių medį, šilko augalą, orchidėjų medį, paprastą raudoną (citrinos butelio šepetėlį) ir nykštukinį granatą. Tai duoda tam tikrų pranašumų, nes šie augalai rudenį ir žiemą mėgsta mūsų akis, o vasarą puošia sodą. Palaukite laiko ir pasirinkite savo mėgstamų augalų sėklas!

3.49 5.81
Pasiūlymas baigiasi
-40%
3.49 5.81
Pasiūlymas baigiasi
3.99 6.65
Pasiūlymas baigiasi
3.99 6.65
Pasiūlymas baigiasi
6.49 10.81
Pasiūlymas baigiasi
6.49 10.81
Pasiūlymas baigiasi
-40%
9.99 16.65
Pasiūlymas baigiasi