• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Koki un krūmi sēklas

Jums noteikti vajadzētu iegādāties koku un krūmu sēklas, ja sapņojat par pievilcīgi iekārtotu dārzu, terasi vai balkonu. Mūsu piedāvājumā ir daudz dažādu sugu, piemēram, orhideju koks, Jūdas koks, liesmas koks, degošs krūms (fraxinella) vai tulpju koks. Jūs atradīsiet arī populārāko koku un krūmu sēklas: ziemeļu balto ciedru, rāpojošu (kalnu) priežu, Port Orford ciedru (Lawson ciprese), Maule cidoniju, parasto (skotu) slotu vai zilo egli. Īsie augu apraksti palīdzēs izvēlēties jūsu dārzam piemērotas sugas. Visas sēklas, kas pieejamas mūsu dārza veikalā, ir augstas kvalitātes un uzrāda labu dīgtspēju, jo tās visas ir no tikai pierādītiem ražotājiem.

Mēs īpaši iesakām iepriekš minēto Jūdas koku - augu, kas attīstās brīnišķīgi, rozā koronā, visiem neparastiem augu afficionados. Viena no raksturīgākajām šīs augu iezīmēm ir mazi rozā ziedi, kas aug tieši no koka stumbra un zariem. Tulpju koks ir vēl viens interesants koku augs. Tā attīsta ziedus, kas atgādina tulpes, un tās lapām piemīt arī intriģējoša forma.

Daži no mūsu piedāvātajiem augiem ir diezgan jutīgi pret salu. Tas neļauj audzēt brīvā dabā, bet tikai konteineru audzēšanai - iekštelpās vēsākos periodos, bet augus var ielikt ārā vasarā. Tas attiecas uz zemeņu koku, zīda rūpnīcu, orhideju koku, parasto sarkano (citrona pudeles suku) un punduru granātābolu. Tas dod dažas priekšrocības, jo šie augi iepriecina mūsu acis mājās rudenī un ziemā un rotā dārzu vasarā. Atbrīvojiet laiku un izvēlieties savu iecienītāko augu sēklas!

2.99 4.98
Akcijabeidzas
3.49 5.81
Akcijabeidzas
-40%
3.49 5.81
Akcijabeidzas
3.99 6.65
Akcijabeidzas
3.99 6.65
Akcijabeidzas
-40%
4.24 7.06
Akcijabeidzas
6.49 10.81
Akcijabeidzas
6.49 10.81
Akcijabeidzas
-40%
6.74 11.23
Akcijabeidzas