• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Puude ja põõsaste seemned

Sa peaksid kindlasti ostma puu ja põõsa seemned, kui unistad atraktiivselt korraldatud aiast, terrassist või rõdult. Meie pakkumises on palju erinevaid liike, nagu orhidee puu, Juudase puu, leegipuu, põletav põõsas (fraxinella) või tulpipuu. Leiad ka populaarsemate puude ja põõsaste seemneid: Põhja-valge seeder, hiilgav (mägine) mänd, Port Orfordi seeder (Lawsoni küpress), Maule kudoonia, tavaline (šoti) luud või sinine kuusk. Lühikesed taimede kirjeldused aitavad teil valida oma aiale täiuslikke liike. Kõik meie aiakaupluses saadaval olevad seemned on kõrge kvaliteediga ja neil on hea idanevus, sest kõik on pärit ainult tõestatud tootjatelt.

Eriti soovitame eelnevalt mainitud Juudase puid, taime, mis arendab imelist, roosa korooni, kõigile ebatavalistele taimeäridele. Selle taime üks kõige iseloomulikumaid omadusi on väikesed roosad õied, mis kasvavad otse puude pagasiruumist ja harudest. Tulip puu on veel üks huvitav puu taim. See arendab lilli, mis sarnanevad tulpidega ja selle lehed on ka intrigeeriva kujuga.

Mõned meie pakkumises olevad taimed on külma suhtes tundlikud. See ei võimalda vabaõhu kasvatamist, vaid ainult konteinerite kasvatamiseks - siseruumides külmematel perioodidel, samal ajal kui taimi saab suvel välja viia. See kehtib maasikapuu, siidist taime, orhidee puud, tavaline punane (sidrunipudel) ja kääbus granaatõun. See toob mõningaid eeliseid, sest need taimed paluvad meie silmi kodus ja sügisel kodus ning kaunistavad aeda suvel. Vabastage aeg ja valige oma lemmiktaimede seemned!

2.99 4.98
Edendamine lõpeb
3.49 5.81
Edendamine lõpeb
-40%
3.49 5.81
Edendamine lõpeb
3.99 6.65
Edendamine lõpeb
3.99 6.65
Edendamine lõpeb
Sabi täht - pilk asalea - kudu - kõrberoos - impala liilia - -40%
3.99 6.65
Edendamine lõpeb
-40%
4.74 7.90
Edendamine lõpeb
6.49 10.81
Edendamine lõpeb
6.49 10.81
Edendamine lõpeb
-40%
6.74 11.23
Edendamine lõpeb