• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Viacúčelové hnojivá

Viacúčelové hnojivá vyhovujú potrebám všetkých záhradných, balkónových a domácich rastlín. Ak sa pokúsite uspokojiť výživové potreby svojich ekologických priateľov iba jedným produktom, nájdete ho práve tu.

Náš internetový záhradný obchod ponúka univerzálne jednozložkové hnojivá, ako sú nitrochalk, amónny soľ a dusičnan draselný, ktoré sa obzvlášť hodia pri výsadbe použiteľných a okrasných rastlín. Nájdete tu aj dolomit. Tento produkt je jednoducho nevyhnutný na vápnenie. Ak sa chcete vyhnúť dávkovaniu živín sami, vyberte si jedno z našich viaczložkových hnojív: Univerzálne hnojivo Hortifoska (fosfor-draselné hnojivo pre záhradné rastliny), Substral Osmocote a Viacúčelové hnojivo Biopon.

Odporúčame tiež vynikajúci sušený granulovaný hnoj Ogród-Start, ktorý je nevyhnutne potrebný na pôdach vykazujúcich nedostatok humusu. Ak dávate prednosť inovatívnejším riešeniam, môže vás zaujímať AquaGel Water Storage - tento hydrogél zvyšuje vodnú kapacitu pôdy, zaisťuje lepšie prevzdušnenie a chráni citlivé kvety a zeleninu pred suchom.

Viete, že je to len malý zlomok našej ponuky? Spoznajte tiež výrobky z iných oddelení. Pamätajte, že hnojivá vždy kupujete v dôveryhodných zdrojoch v našom obchode. Máme stálych dodávateľov, ktorí nám poskytujú výrobky od najlepších domácich a zahraničných výrobcov. Tieto hnojivá zabezpečujú vynikajúce výsledky hnojenia. Investujte do hojne kvitnúcich a bohatých plodín - urobte objednávku a o ostatné sa postaráme. Poďme nakupovať!

BIO Eco balance Organické hnojivo - Compo® - 50 g - -10%
3.15 3.50
Hnojivo pre všetky záhradné kvety - BIOPON® - 1 kg - -10%
5.83 6.48
Močovina pre všetky rastliny - Ogród-Start® - 2 kg - -10%
8.60 9.55
Granulovaný kravský hnoj - Ogród-Start® - 4 kg - -10%
10.06 11.18
BIO viacúčelové hnojivo - Compo® - 750 g - -10%
11.03 12.25
Prášková Nitrophoska - Inco - 3 kg - -10%
12.76 14.18