Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Універсальні добрива

Універсальні добрива відповідають потребам усіх садових, балконних та домашніх рослин. Якщо ви намагаєтесь задовольнити харчові потреби своїх зелених друзів лише одним продуктом, ви знайдете його тут.

Наш Інтернет-магазин саду пропонує універсальні однокомпонентні добрива, такі як нітрокрейд, аміачна селітра та нітрат калію, які особливо корисні під час посадки корисних та декоративних рослин. Тут ви також знайдете доломіт. Цей продукт просто необхідний для вапнування. Якщо ви хочете уникнути самостійного дозування поживних речовин, виберіть одне з наших багатокомпонентних добрив: універсальне Hortifoska (фосфорно-калійне добриво для садових рослин), Substral Osmocote та універсальне добриво Biopon, безумовно, вирішать це завдання.

Ми також рекомендуємо чудовий висушений гранульований гній Ogród-Start, який є абсолютно необхідним на ґрунтах, що мають дефіцит гумусу. Якщо ви віддаєте перевагу більш інноваційним рішенням, вам може здатися цікавим зберігання води AquaGel - цей гідрогель збільшує водоємність ґрунту, забезпечує кращу аерацію та захищає чутливі квіти та овочі від посухи.

Чи знаєте ви, що це лише невелика частка нашої пропозиції? Дізнайтеся також про товари інших відділів. І пам’ятайте, що ви завжди купуєте добрива у перевірених джерелах у нашому магазині. У нас є постійні постачальники, які постачають нам продукцію від найкращих вітчизняних та закордонних виробників. Ці добрива забезпечують чудові результати підживлення. Інвестуйте в рясні квітучі та багаті врожаї - зробіть замовлення, а ми подбаємо про решту. Ходімо за покупками!

У цій категорії немає товарів