• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Üldotstarbelised väetised

Üldväetised rahuldavad kõigi aia-, rõdu- ja toataimede vajadused. Kui otsite võimalust rahuldada oma roheliste sõprade toitumisvajadusi ühe tootega, leiate siit täiusliku lahenduse.

Meie veebipood pakub mitmesuguseid üldkasutatavaid ühekomponentseid väetisi, sealhulgas nitrokalki, ammooniumnitraati ja kaaliumnitraati, mis on eriti kasulikud nii kasulike kui ka dekoratiivsete taimede istutamisel. Pakume ka dolomiiti, olulist toodet mulla lupjamiseks. Neile, kes eelistavad toitaineid mitte ise mõõta, kuulub meie mitme komponendiga väetiste valikusse Üldkasutatav Hortifoska (fosfor-kaaliumväetis aiataimede jaoks), Substral Osmocote ja Bioponi Üldkasutatav Väetis.

Lisaks soovitame erakordset Ogród-Start kuivatatud ja granuleeritud sõnnikut, mis on hädavajalik madala huumuse sisaldusega muldadele. Kes soovivad leida innovaatilisemaid lahendusi, neile võib huvi pakkuda meie AquaGel veesäilitusvahend. See hüdrogeel suurendab mulla veemahutavust, parandab õhutust ning aitab kaitsta õrnu lilli ja köögivilju kuivamise eest.

Kas teadsite, et see on vaid ülevaade meie laiast valikust? Tutvuge ka teiste osakondade toodetega. Olge teadlik, et meilt ostes ostate alati väetised usaldusväärsetest allikatest. Hangime oma tooted usaldusväärsetelt tarnijatelt, kes pakuvad meile kvaliteetseid tooteid nii kodumaistelt kui ka rahvusvahelistelt tootjatelt. Need väetised tagavad suurepärased tulemused. Investeerige lopsakasse õitsemisse ja rikkalikesse saakidesse - esitage tellimus ja laske meil ülejäänuga tegeleda. Head ostlemist!

8.44