• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Universālie mēslošanas līdzekļi

Vispārējā mēslojumi apmierina visu dārza, balkona un istabas augu vajadzības. Ja jūs meklējat veidu, kā apmierināt jūsu zaļo draugu uzturvielu vajadzības ar vienu produktu, šeit atradīsit ideālu risinājumu.

Mūsu tiešsaistes dārza veikalā ir pieejams vispārēju vienkomponentu mēslojumu klāsts, ieskaitot nitrokalcijs, amonija nitrāts un kālija nitrāts, kas ir īpaši noderīgi gan noderīgu, gan dekoratīvu augu audzēšanai. Mēs piedāvājam arī dolomītu, būtisku produktu augsnes apzīmēšanai. Tiem, kuri dod priekšroku nerēķināties ar barības vielām paši, mūsu daudzkomponentu mēslojumu izvēlē ir Vispārējais Hortifoska mēslojums (fosfora-kalija mēslojums dārza augiem), Substral Osmocote un Vispārējais Biopon mēslojums.

Papildus tam mēs iesakām izcilu Ogród-Start sausu granulētu mēslojumu, kas ir būtisks augsnes ar humusa deficītu. Tiem, kuri meklē inovatīvākas risinājumus, varētu būt interesanta mūsu AquaGel ūdens uzglabāšana. Šis hidrogēls palielina augsnes ūdens uzņēmējspēju, uzlabo gaisa cirkulāciju un palīdz aizsargāt jutīgas ziedus un dārzeņus no sausuma.

Vai zinājāt, ka tas ir tikai īss pārskats par mūsu plašo produktu klāstu? Izpētiet arī produktus no mūsu citiem nodaļām. Neaizmirstiet, ka iepērkoties pie mums, jūs vienmēr iepērkaties mēslojumus no uzticamiem avotiem. Mūsu produktus iegādājamies no uzticamiem piegādātājiem, kuri nodrošina mums augstas kvalitātes preces gan no vietējiem, gan starptautiskiem ražotājiem. Šie mēslojumi garantē izcilus rezultātus. Ieguldiet zaļā ziedēšanā un bagātā ražā - veiciet pasūtījumu un ļaujiet mums rūpēties par pārējo. Priecīgas iepirkšanās!

8.44