• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Universalios trąšos

Universalios trąšos tinka visų sodo, balkonų ir namų augalų poreikiams. Jei bandysite patenkinti savo žaliųjų draugų mitybos poreikius tik vienu produktu, jį rasite čia.

Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje yra universalios vienkomponentės trąšos, tokios kaip nitrochalkas, amonio salietra ir kalio nitratas, kurios ypač praverčia sodinant tinkamus naudoti dekoratyvinius augalus. Čia taip pat rasite dolomito. Šis produktas yra tiesiog būtinas kalkinimui. Jei norite išvengti maistinių medžiagų dozavimo pats, rinkitės vieną iš mūsų daugiakomponentinių trąšų: universalios „Hortifoska“ (fosforo-kalio trąšos sodo augalams), „Substral Osmocote“ ir „Biopon“ universalios trąšos tikrai atitiks užduotį.

Mes taip pat rekomenduojame puikų džiovintą, granuliuotą mėšlą „Ogród-Start“, kuris yra būtinas dirvožemyje, kuriame trūksta humuso. Jei norite daugiau novatoriškų sprendimų, jums gali būti įdomu „AquaGel“ vandens saugykla - šis hidrogelis padidina dirvožemio vandens talpą, užtikrina geresnį aeravimą ir apsaugo jautrias gėles ir daržoves nuo sausros.

Ar žinote, kad tai tik nedidelė mūsų pasiūlymo dalis? Susipažinkite ir su kitų skyrių produktais. Ir nepamirškite, kad trąšas visada perkate iš patikimų šaltinių mūsų parduotuvėje. Mes turime nuolatinius tiekėjus, kurie mums teikia geriausių šalies ir užsienio gamintojų produktus. Šios trąšos užtikrina puikius tręšimo rezultatus. Investuokite į gausiai žydinčius ir turtingus pasėlius - padarykite užsakymą, o mes pasirūpinsime likusia dalimi. Eikime apsipirkti!

Trąša visoms sodo gėlėms - BIOPON® - 1 kg - -10%
5.83 6.48
BIO universalus trąšas - Compo® - 750 g - -10%
11.03 12.25
Milteliai Nitrophoska - Inco - 3 kg - -10%
12.76 14.18