• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Universalios trąšos

Visų paskirties trąšos tenkina visų sodo, balkono ir kambarinių augalų poreikius. Ieškodami būdo patenkinti savo žalių draugų mitybos poreikius vienu produktu, čia rasite puikų sprendimą.

Mūsų internetinė sodo prekybos parduotuvė siūlo visų paskirties vienos sudedamosios dalies trąšas, įskaitant nitrochalkį, amonio nitratą ir kalio nitratą, kurie ypač naudingi tiek naudingų, tiek dekoratyvinių augalų sodinimui. Taip pat siūlome dolomitą, būtiną produktą dirvožemio šarminimui. Norintiems nesavaime matuoti maistinių medžiagų, mūsų daugiakomponentinių trąšų pasirinkime yra Universali Hortifoska (fosforo-kalio trąšos sodo augalams), Substral Osmocote ir Universali Biopon trąša.

Be to, rekomenduojame išskirtinį sausą granulinį trąšą Ogród-Start, būtiną dirvožemiams su humuso trūkumu. Norintiems inovatyvių sprendimų, galbūt jums patiks mūsų AquaGel vandens saugojimas. Šis hidrogelis padidina dirvožemio vandens talpą, pagerina oro cirkuliaciją ir padeda apsaugoti jautrius gėlės ir daržoves nuo sausros.

Ar žinojote, kad tai tik trumpas mūsų platus asortimento peržiūra? Taip pat tyrinėkite produktus iš mūsų kitų skyrių. Atminkite, kad perkant pas mus visada perkate trąšas iš patikimų šaltinių. Mūsų produktus gauname iš patikimų tiekėjų, kurie tiekia mums aukštos kokybės prekes tiek vietinių, tiek tarptautinių gamintojų. Šios trąšos garantuoja puikius rezultatus. Investuokite į gausią žydėjimą ir gausius derlius - pateikite užsakymą ir leiskite mums rūpintis likusiu. Gero apsipirkimo!

8.44
9.45
11.43
19.22