• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Rudens un ziemas mēslojums

Rudens un ziemas mēslojums sniedz jums nenovērtējamu palīdzību, rūpējoties par augiem ārpus veģetācijas perioda. Šajā kategorijā ietilpst produkti, kas paredzēti podaugiem, kuri ziemo arī telpās un dārza iemītniekiem. Ja vēlaties visaptveroši apmierināt mājas augu uztura prasības, izvēlieties Biopon rudens-ziemas mēslojumu vai Agrecol "Zimovit Forte". Šie ātri iedarbojošie šķidrie mēslošanas līdzekļi papildina barības vielu deficītu un uzlabo augu izturību pret stresa apstākļiem, piemēram, sausu gaisu un augstu temperatūru apsildāmajās telpās.

Lai pasargātu kokus, krūmus un zālājus no ziemas sals, ņemiet vērā dažus Target produktus: rudens dekoratīvo augu mēslojums un rudens zāliena mēslojums ievērojami palielinās jūsu augu izturību. Pateicoties pēdējiem diviem, jūs varēsiet izbaudīt blīvu, veselīgu zālienu bez neglītiem sausiem plankumiem, un jūsu dekoratīvie koki un krūmi ātri pamodīsies pēc ziemas miera, nekaitējot.

Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā efektīvus šķidros mēslošanas līdzekļus un viegli uzklājamus granulātus ar ilgstošu veiktspēju. Jūsu rīcībā tagad ir augstākās kvalitātes rudens un ziemas mēslojums no cienījamiem ražotājiem. Noklikšķiniet vai pieskarieties izvēlētajiem produktiem, izmantojiet mājokļa piegādi par pieņemamu cenu un vienreiz uz visiem laikiem aizmirstiet nogurdinošo vajadzīgo produktu meklēšanu tradicionālajos dārzu centros. Šeit jūs atradīsit pārbaudītus, augsti novērtētus produktus ar detalizētām dozēšanas instrukcijām. Tie ir ērti lietojami, ātri pieejami augiem un ir efektīvi. Mēs iesakām iepirkties mūsu dārza sēklu tirgū un esam gatavi jums palīdzēt!