• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Rudens un ziemas mēslojums

Rudenis un ziema mēslojumi piedāvā nenovērtējamu atbalstu augiem viņu neaugšanas sezonā. Šajā kategorijā ietilpst produkti, kas izstrādāti gan iekštelpu podiem, gan āra dārza augiem. Lai pilnībā apmierinātu jūsu istabas augu uztura vajadzības, apsveriet iespējas, piemēram, Biopon Rudens-Ziemas Mēslojums vai Agrecol "Zimovit Forte". Šie strauji darbojošie šķidrie mēslojumi risina uzturvielu trūkumu un stiprina augus pret stresa faktoriem, piemēram, sausais gaiss un paaugstinātās temperatūras apsildītās telpās.

Lai aizsargātu kokiem, krūmiem un zālēm no ziemas salnām, izpētiet "Target" piedāvājumu. Rudens Mēslojums Rotājumiem un Rudens Mēslojums Rasēm ievērojami uzlabo jūsu augu izturību. Ar šiem produktiem jūs varat sagaidīt bagātu un veselīgu zāli, bez nepievilcīgiem sausiem plankumiem, un jūsu rotājumi un krūmi tiks izņemti no ziemas miega nepošķīruši.

Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā efektīvus šķidros mēslojumus un granulas ar ilgstošu iedarbību. Tagad jums ir pieejamas augstas kvalitātes rudens un ziema mēslojumi no pazīstamiem ražotājiem. Vienkārši izvēlieties produktus, izbaudiet ērtu piegādi uz mājām un izvairieties no nogurdinošām meklēšanām fiziskajos dārza centros. Mūsu veikalā ir labi novērtēti produkti ar skaidrām devas instrukcijām, kas nodrošina ērtu lietošanu, ātru augu pieejamību un efektivitāti. Mēs aicinām jūs iepirkties "Garden Seeds Market" un esam gatavi palīdzēt!