Sonbahar ve kış gübreleri

Sonbahar ve Kış Gübreleri, bitki örtüsü dönemleri dışındaki bitkilerin bakımında size paha biçilmez yardım sağlar. Bu kategori, iç mekanlarda kışı geçiren saksı bitkileri ve bahçe sakinlerine yönelik ürünleri de kapsar. Ev bitkilerinizin beslenme gereksinimlerini kapsamlı bir şekilde karşılamak istiyorsanız, Agrecol'dan Biopon Sonbahar-Kış Gübresini veya "Zimovit Forte" u seçin. Bu hızlı etki eden sıvı gübreler, besin eksikliklerini giderir ve bitkilerin kuru hava ve ısıtılmış odalarda yüksek sıcaklık gibi stres koşullarına karşı direncini artırır.

Ağaçları, çalıları ve çimleri kış donlarından korumak için bazı Hedef ürünleri dikkate alın: Süs Bitkileri için Sonbahar Gübresi ve Sonbahar Çim Gübresi bitkilerinizin dayanıklılığını önemli ölçüde artıracaktır. Son ikisi sayesinde, çirkin kuru noktalar olmadan yoğun, sağlıklı çimlerin tadını çıkarabileceksiniz ve süs ağaçlarınız ve çalılarınız, kış uykusundan sonra herhangi bir zarar vermeden hızla uyanacak.

Çevrimiçi bahçe mağazamız, verimli sıvı gübreler ve daha uzun performansa sahip, uygulaması kolay granüller sunar. Artık elinizin altında saygın üreticilerden birinci sınıf kaliteli sonbahar ve kış gübrelerine sahipsiniz. Seçilen ürünlere tıklayın veya dokunun, uygun fiyatlı eve teslimattan yararlanın ve geleneksel bahçe merkezlerinde gerekli ürünler için yorucu aramayı her zaman unutun. Burada, ayrıntılı dozlama talimatlarıyla birlikte kanıtlanmış, son derece saygın ürünler bulacaksınız. Kullanımı kolaydır, bitkiler için çabuk bulunur ve etkilidir. Bahçe Tohumları Pazarımızdan alışveriş yapmanızı öneririz ve size yardımcı olmak için oradayız!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor