• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Prísady obohacujúce kompost

Prísady obohacujúce kompost budú užitočné pri príprave organických hnojív z potravinového odpadu, záhradného odpadu a ďalších biologicky odbúrateľných materiálov. Organické látky sa rozkladajú v prírodných podmienkach a produkt tohto procesu - mletý, fermentovaný kompost - je najlepším ekologickým hnojivom, aké kedy na rastliny vo vašej záhrade použijete. Je 100% prírodný, ekologický a vyhovuje všetkým rastlinám. Obohacuje pôdu užitočnými mikroorganizmami a robí ju úrodnejšou.

Výroba kompostu si vyžaduje, bohužiaľ, určitý čas a trpezlivosť. A ak nevenujete dostatočnú pozornosť, môžete ju omylom pokaziť výrobkami, ktoré by sa nikdy nemali kompostovať (napr. Potravinový odpad s vysokým obsahom solí). Takýmto problémom sa dá ľahko vyhnúť! Na vyriešenie všetkých problémov, s ktorými sa môžete stretnúť pri výrobe kompostu, musíte iba dobre využívať prísady do kompostu. Už nemusíte hľadať, pretože v našom online záhradnom obchode máme široký výber.

Odporúčame okrem iného Pryzmatix BIO od značky Sumin, prísadu obsahujúcu užitočné mikroorganizmy - baktérie a huby, ktoré rýchlo a efektívne rozkladajú organický odpad a navyše obohacujú pôdu o cenné živiny. Tento produkt tiež urýchľuje rozklad opadaného lístia bez nutnosti zhŕňania a hromadenia! Osvedčenými, testovanými prísadami, ktoré urýchľujú produkciu hodnotného kompostu, zabraňujú plesni a nepríjemnej aróme, sú okrem iného Florovit Compost Activator, Target Active Komposter a Radivit Komposter od Substral. Prejdite si našu ponuku a dosiahnite skutočné úspory vďaka cenám, ktoré sú dostupné pre každého. Výroba vysoko kvalitného kompostu nemusí byť náročná ani časovo náročná. Využite výhody profesionálnych produktov, ktoré sú dostupné v našom obchode, a rýchlo rozpoznajte účinky!