• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Rudens ir žiemos trąšos

Rudens ir žiemos trąšos suteikia neįkainojamą paramą augalams jų neaugimo sezonu. Ši kategorija apima produktus, skirtus tiek naminiams puodiniams augalams, tiek lauke esantiems sodui. Norėdami visiškai patenkinti jūsų naminių augalų mitybos poreikius, apsvarstykite galimybes, tokias kaip "Biopon" Rudens-žiemos trąša ar "Agrecol" "Zimovit Forte". Šios greitai veikiančios skystos trąšos šalina maisto trūkumus ir sustiprina augalų atsparumą stresui, tokiam kaip sausas oras ir padidėjęs šildymo kambario temperatūra.

Norėdami apsaugoti medžius, krūmus ir žolynus nuo žiemos šalčio, išnagrinėkite "Target" pasiūlymus. Rudens trąšos dekoratyviniams augalams ir rudens žolynų trąšos žymiai pagerina jūsų augalų atsparumą. Šiomis priemonėmis galite tikėtis gausaus, sveiko žolyno be nesveikų sausų vietų, o jūsų dekoratyviniai medžiai ir krūmai nepažeis žiemos miego.

Mūsų internetinės sodo prekybos parduotuvė siūlo efektyvias skystas trąšas ir granules su ilgalaikiu veikimu. Dabar galite pasinaudoti aukštos kokybės rudens ir žiemos trąšomis iš garsaus gamintojo. Paprastai pasirinkite produktus, mėgaukitės patogia pristatymu namo ir išvengkite nuovarginančio paieškos fizinėse sodo parduotuvėse. Mūsų parduotuvėje yra gerai vertinami produktai su aiškiais dozavimo nurodymais, užtikrinantys naudojimo patogumą, greitą augalų prieinamumą ir efektyvumą. Kviečiame apsipirkti "Garden Seeds Market" ir esame pasirengę jums padėti!