• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Rudens ir žiemos trąšos

Rudens ir žiemos trąšos teikia jums neįkainojamą pagalbą rūpinantis augalais ne jų vegetacijos laikotarpiu. Ši kategorija apima vazoniniams augalams skirtus produktus, žiemojančius patalpose ir sodo gyventojus. Jei norite visapusiškai patenkinti savo namų augalų mitybos reikalavimus, pasirinkite „Biopon“ rudens-žiemos trąšas arba „Agrimol“ „Zimovit Forte“. Šios greitai veikiančios skystos trąšos pašalina maistinių medžiagų trūkumą ir pagerina augalų atsparumą stresinėms sąlygoms, tokioms kaip sausas oras ir aukšta temperatūra šildomose patalpose.

Norėdami apsaugoti medžius, krūmus ir vejas nuo žiemos šalnų, atsižvelkite į kai kuriuos „Target“ produktus: rudens dekoratyvinių augalų trąšos ir rudeninės vejos trąšos žymiai padidins jūsų augalų atsparumą. Pastarųjų dviejų dėka galėsite mėgautis tankia, sveika veja be bjaurių sausų dėmių, o dekoratyviniai medžiai ir krūmai po žiemos ramybės greitai atsibos, nepakenkdami.

Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje siūlomos efektyvios skystos trąšos ir lengvai tepamos granulės su didesniu našumu. Dabar jūs turite geriausios kokybės rudens ir žiemos trąšų iš gerbiamų gamintojų. Spustelėkite arba bakstelėkite pasirinktus produktus, pasinaudokite įperkamu pristatymu į namus ir vieną kartą visiems laikams pamirškite varginančią reikalingų produktų paiešką tradiciniuose sodo centruose. Čia rasite patikrintus, labai vertinamus produktus su išsamia dozavimo instrukcija. Jie yra lengvai naudojami, greitai prieinami augalams ir veiksmingi. Mes raginame jus apsipirkti mūsų sodo sėklų turguje ir pasiruošę jums padėti!