• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Küpsetamine ja kondiitritooted

Näitame, et küpsetamine ja kondiitritooted on kõigile! Selles jaotises leiate tooteid ja köögitarvikuid, mis võimaldavad teil küpsetada maitsvat leiba ja pakkuda tõeliselt Itaalia kvaliteediga pitsat. Lihtsalt vaadake ringi.

Kookide küpsetamine algab kvaliteetsete koostisosadega. Meie veebipoest saate osta parimat kuivatatud pagaripärmi - 100 g Biowinilt. Käepärane plastlusikas kuivkaupadele aitab teil mõõta täpseid koguseid. Ärge unustage end varustada professionaalse kulinaarse termomeetriga, mis sobib röstimiseks, suitsutamiseks ja kokkamiseks - temperatuurivahemikuga 0 kuni 120°C, erinevates suurustes saadaval. See oluline tööriist võimaldab teil küpsetamise ajal täpselt ja kiiresti jälgida taigna temperatuuri. See on hindamatu abivahend täiuslikkuse tagamiseks iga kord. Soovitame tungivalt meie kvaliteetset ümmargust või ruudukujulist pitsaküpsetuskivi, koos puidust pitsalabidaga. Lugege tootekirjeldust, et mõista, kuidas pitsakivi võib teie küpsetiste kvaliteeti tõsta!

Uurige meie pakutavat küpsetus- ja kondiitritarvikute valikut konkurentsivõimeliste hindadega, tasuta kojutoomisega. Ostke kõike, mida vajate köögis, vaid mõne minutiga meie veebiplatvormil. Kutsume teid uurima meie kollektsiooni ja nautima soodustusi meie ustavatele klientidele. Meie abi abil saate kindlasti küpsetamise meistriks!