• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Cepšana un smalkmaizītes

Mēs pierādīsim, ka cepeškrāsns un konditorejas izstrādājumi ir visiem pieejami! Šajā sadaļā atradīsiet produktus un virtuves piederumus, kas ļaus jums cept garšīgu maizi un pasniegt īsta itāļu kvalitātes pici. Vienkārši paņemiet aci apkārt.

Kūku cepešana sākas ar augstas kvalitātes sastāvdaļām. Mūsu tiešsaistes veikalā varat iegādāties labāko sauso konditorejas raugu - 100 g no Biowin. Praktiskais plastmasas kausētājs sausiem produktiem palīdzēs jums precīzi nosvērt daudzumus. Nepalaidiet garām iespēju apbruņoties ar profesionālu virtuves termometru, kas piemērots cepešanai, kūpināšanai un gatavošanai - ar temperatūras diapazonu no 0 līdz 120°C, pieejamu dažādās izmēros. Šis svarīgais instruments ļaus jums precīzi un ātri kontrolēt mīkstuma temperatūru cepot. Tas ir neaizstājams palīgs, lai katru reizi nodrošinātu pilnību. Mēs ļoti iesakām mūsu augstas kvalitātes apaļo vai kvadrāto picas cepeša keramikas akmeni, kopā ar koka picas lāpsti. Izlasiet produkta aprakstu, lai saprastu, kā picas akmens var uzlabot jūsu ceptu produktu kvalitāti!

Izpētiet mūsu piedāvāto cepšanas un konditorejas piederumu klāstu konkurētspējīgās cenās, ar bezmaksas piegādi uz mājām. Iepirkieties visu, kas jums nepieciešams virtuvē, tikai dažās minūtēs uz mūsu tiešsaistes platformas. Aicinām jūs izpētīt mūsu kolekciju un izbaudīt atlaidi mūsu uzticamiem klientiem. Ar mūsu palīdzību jūs noteikti kļūsiet par ceptāja meistaru!