• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Cepšana un smalkmaizītes

Mēs pierādīsim, ka cepšana ir paredzēta visiem! Šajā sadaļā atradīsit produktus un virtuves piederumus, kas ļaus jums cept gardu maizi un pasniegt patiesi itāļu kvalitātes picu. Paskatieties apkārt un redziet.

Kūku cepšana sākas ar kvalitatīvām sastāvdaļām. Jūs varat iegādāties labāko žāvēto maizes raugu - 100 g no Biowin mūsu tiešsaistes veikalā. Praktiskā plastmasas kausi žāvētām precēm palīdzēs izmērīt pareizo materiālu daudzumu. Jums jāaprīko arī ar profesionālo kulinārijas termometru grauzdēšanai, smēķēšanai, ēdiena gatavošanai - temperatūras diapazons no 0 līdz 120 ° C, kas ir pieejams dažādos izmēros. Šis lieliskais rīks ļaus ātri, ērti un precīzi izmērīt mīklas temperatūru cepšanas laikā. Tas varētu jums palīdzēt uzreiz labot kļūdu. Mēs iesakām augstas kvalitātes, apaļu vai kvadrātveida picu cepšanas keramikas akmeni ar koka picas mizu. Iepazīstieties ar produkta aprakstu un pārliecinieties, kā picas kauliņš varētu uzlabot jūsu cepto delikateses kvalitāti!

Mēs piedāvājam cepšanas piederumus par saprātīgām cenām ar bezmaksas piegādi mājās. Mūsu tiešsaistes veikalā dažu minūšu laikā varat iepirkties visu nepieciešamo virtuvē. Mēs aicinām jūs pārlūkot mūsu piedāvājumu un izmantot atlaides pastāvīgajiem klientiem. Jūs noteikti kļūsit par čempionu maiznieku pie mums!

Plastmasas kauss sausām precēm - -10%
4.90 5.45
Akcijabeidzas
-10%
5.72 6.35
Akcijabeidzas
Picas raugs - 100 g - -10%
6.23 6.92
Akcijabeidzas
-10%
22.68 25.20
Akcijabeidzas
-10%
29.91 33.24
Akcijabeidzas