• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kepimas ir pyragaičiai

Mes įrodytume, kad kepimas ir pyragai yra visiems! Šiame skyriuje rasite produktus ir virtuvės įrankius, kurie leis jums kepti skanų duoną ir pasiūlyti tikrai itališkos kokybės picą. Tik pažvelkite aplinkui.

Pyragų kepimas prasideda aukštos kokybės ingredientais. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti geriausią sausą kepyklos mielę - 100 g iš Biowin. Patogus plastikinis šaukštas džiovintoms prekėms padės jums tiksliai matuoti kiekius. Neužmirškite apsiprasminti su profesionaliu virtuvės termometru, tinkamu kepti, rūkyti ir virti - su temperatūros diapazonu nuo 0 iki 120°C, prieinamu įvairiuose dydžiuose. Šis svarbus įrankis leis tiksliai ir greitai stebėti tešlos temperatūrą kepant. Tai yra nepakeičiama pagalba užtikrinant tobulumą kiekvieną kartą. Labai rekomenduojame mūsų aukštos kokybės apvalią arba kvadratinę picos kepimo keramikinę akmenį, kartu su medine picos lopšele. Skaitykite produkto aprašymą, kad suprastumėte, kaip picos akmuo gali pagerinti jūsų keptų gėrybių kokybę!

Ištyrinėkite mūsų pasiūlymą kepimo ir pyragų gaminių priedams konkurencingomis kainomis, su nemokamu pristatymu namus. Per keletą minučių apsipirkite viską, ko jums reikia virtuvėje, mūsų internetinėje platformoje. Kviečiame jūsų peržiūrėti mūsų kolekciją ir mėgautis nuolaidomis mūsų ištikimiesiems klientams. Su mūsų pagalba jūs tikrai tapsite kepėjo meistru!