• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kepimas ir pyragaičiai

Įrodysime, kad kepimas tinka visiems! Šiame skyriuje rasite gaminius ir virtuvės reikmenis, kurie leis kepti skanią duoną ir patiekti tikrai itališkos kokybės picą. Tiesiog apsidairyk ir pamatyk.

Pyragaičių kepimas prasideda nuo kokybiškų ingredientų. Geriausias džiovintas kepimo mieles - 100 g galite nusipirkti iš „Biowin“ mūsų internetinėje parduotuvėje. Išmatuoti reikiamus medžiagų kiekius padės praktiškas plastikinis kaušas, skirtas džiovintoms prekėms. Jūs taip pat turėtumėte pasirūpinti įvairių dydžių profesionaliu kulinariniu termometru, skirtu skrudinti, rūkyti, virti. Temperatūros diapazonas yra 0–120 ° C. Šis puikus įrankis leis jums greitai, patogiai ir tiksliai išmatuoti tešlos temperatūrą kepimo metu. Tai galėtų padėti akimirksniu ištaisyti klaidą. Mes rekomenduojame aukštos kokybės apvalią ar kvadratinę picos kepimo keramikos akmenį su medine picos žievele. Peržiūrėkite produkto aprašą ir patys įsitikinkite, kaip picos akmuo galėtų pagerinti jūsų keptų skanėstų kokybę!

Siūlome kepimo priedus prieinamomis kainomis su nemokamu pristatymu į namus. Mūsų internetinėje parduotuvėje per kelias minutes galite apsipirkti visko, ko jums reikia virtuvėje. Kviečiame naršyti po mūsų pasiūlymą ir pasinaudoti nuolatinių klientų nuolaidais. Jūs tikrai tapsite čempionu kepėju kartu su mumis!

Plastikinis kaušas sausoms prekėms - -10%
4.90 5.45
Pasiūlymas baigiasi
-10%
5.72 6.35
Pasiūlymas baigiasi
Picos mielės - 100 g - -10%
6.23 6.92
Pasiūlymas baigiasi
-10%
22.68 25.20
Pasiūlymas baigiasi
-10%
29.91 33.24
Pasiūlymas baigiasi