Pişirme ve hamur işleri

Fırınlamanın herkes için olduğunu kanıtlayacağız! Bu bölümde lezzetli ekmek pişirmenize ve gerçekten İtalyan usulü pizza servis etmenize olanak sağlayacak ürünler ve mutfak eşyaları bulacaksınız. Sadece etrafa bak ve gör.

Keklerin pişirilmesi kaliteli malzemelerle başlar. En iyi Kurutulmuş fırın mayalarını - 100 g Biowin'den online mağazamızda satın alabilirsiniz. Kurumuş mallar için pratik plastik kepçe, doğru miktarda malzemeyi ölçmenize yardımcı olacaktır. Kendinizi, farklı boyutlarda mevcut olan 0-120 ° C kızartma, sigara içme, pişirme - sıcaklık aralığı için profesyonel mutfak termometresi ile donatmalısınız. Bu harika alet pişirme sırasında hamur sıcaklığını hızlı, kolay ve tam bir şekilde ölçmenizi sağlar. Bu, bir hatayı anında düzeltmenize yardımcı olabilir. Ahşap pizza kabuğuna sahip yüksek kaliteli, yuvarlak veya kare Pizza pişirme seramik taşını tavsiye ediyoruz. Bir pizza taşının pişmiş lezzetlerinizin kalitesini nasıl artırabileceğini ürün açıklamasına bakın ve kendiniz görün!

Ücretsiz eve teslim ile birlikte makul fiyatlarla pişirme aksesuarları sunuyoruz. Mutfakta ihtiyacınız olan her şey için birkaç dakika içinde çevrimiçi mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz. Sizleri teklifimize göz atmaya ve düzenli müşteriler için indirimlerden yararlanmaya davet ediyoruz. Kesinlikle bizimle bir şampiyon fırıncı olacaksın!